SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Nosal - Klasyk, MPJ 2017r

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870257
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Do samych zawodów czy odstawiasz troche wcześniej? Przy ładowaniu też rozumiem że dajesz? Pierwsze redu z insa dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870257
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Środa
Klatka
1. Wyciskanie sztangielek skos 45st 10p 21kg 4s negatyw, 2s pozytyw 1s pauza przy max spieciu

2. Wyciskanie leżąc na maszynie 4s 12powt 30kg

3. Wyciskanie na maszynie siedząc 4s 10p
55 / 60 / 65 / 70

4. Rozpietki 3s 12p 13kg

5. Brama górna 3s 15p

+ 10 min bieżni
+ 10min orbitrek


Bardzo mocny trening, w wyciskaniu zszedłem z ciężarkow, a zrobiłem wolne ruchy, świetnie taka zmiana weszła.
Na maszynie jednej i drugiej progress ciężarowy przy nie zmiennej technice.
Rozpietki bez zmian, dołożyłem jeszcze ściąganie klamr bramy górnej, przyda się podkręcić trochę tempo.

Jeszcze fotka jedna, standardowo ta sama poza do tego samego lustra żeby było widać różnicę, w tym tygodniu zadowolony jestem bo bardzo fajne zmiany. Jeszcze tą miche zmieniłem i wpisze tylko jak przyjadę do domu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Wczoraj paczuszka przyszła, same zdrowe rzeczy. Teraz się to przyda

Na ironię wziąłem witaminaminki i w nocy już mocny ból gardła, w pracy sobie zrobiłem wolne. Gardło całe czerwone i białe kropki, do lekarza mam o 14, ale antybiotyku brał nie będę.
Trening też sobie dzisiaj odpuszczę, choć dzisiaj już poleciało rano 20min cardio

Tak się kuruje










Zmieniony przez - kamils31 w dniu 2017-08-24 09:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Też mnie coś za gardło łapie, taki chuyowy okres się szykuje- w ciągu dnia skwar a nocami chłody...
Zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Wszyscy narzekają że przymuleni i przeziębieni. Mnie też gardło boli i dzisiaj stwierdziłem, że pi3rdole. Zamykam okno już na noc bo pora roku fiksuje. A forma się prezentuje bardzo dobrze, aż dziwne że ostatnio pytałeś czy jest dobrze jak na ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
No yebane chorobsko musiało akurat teraz. Ale herbatki co sobie serwuje to efekt termogenezy lepszy niż na clenie i joszce dam sobie spokój dzisiaj z nogami, wejdą w sobotę, a jutro normalnie barki. W White starze w Krk bo nie byłem, a wejściówka za darmo chyba jest :D

Jeszcze do olimp zabrze jutro jestem umówiony na 17 i zdrówko musi być.

A lekarka dała mi coś przeciw wirusowego, żadnego antybiotyku. Chcoala też dać rutinoscorbin żeby doładować się witaminami ale podziękowałem


Dariusz wiesz jak to jest, cały czas wydaje się lipa, a jak wejdzie trening klatki lub łap to od razu zdanie się zmienia :D


Zmieniony przez - kamils31 w dniu 2017-08-24 17:08:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Kuruj się;) ale taka zyebana pogoda u mnie dziś rano 7 stopni xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Tak u mnie wczoraj 7 rano a dzisiaj 30 :D

Ale dobra

Ja właśnie w olimp zabrze u Pana Szymańskiego byłem. Mówił że forma już startowa.
Cardio mówił żeby wywalić ale zostawię sobie sesyjke rano bo lubię :D
Poogarnialismy pozowanie, parę szczegółów i porad i od razu wygląda cała sylwetka duuzo lepiej, po godzinie pozowania wyszedłem jak z pod przysznica.
Z konkretów, to przód barku i Góra klatki chuyowa i do poprawy, plecy nawet nie najgorsze, w pozach bokiem fajnie, i z nóg bardzo zadowolony, dupa już od dołu do góry w prazkach, schemat dowolnego też zrobiliśmy, muszę poćwiczyć i za 2 tyg następne konsultacje.
Ogólnie mówił żebym sobie jeszcze śmiało podjadl bo czasu jest jeszcze sporo, ale wolę żeby była bardzo ostra forma.
Ale nie będę szalał jutro załaduje dużo ryżu z masłem orzechowym, jeszcze w planach pankejki z nutella, truskawki w białej czekoladzie i jakies tosty, w niedzielę już obiecałem Pizza hut. Więc takie weekendowe ładowanie, dla sprawdzenia jak wejdzie :D

No i jeszcze muszę szybko ogarnąć i wypisać się z azorów, potem do pzkif wniosek składać o zmianę klubu i dopiero tutaj, a opóźnienia lubią tam mieć więc się muszę pospieszyc.

No i tyle
Dzisiaj jeszcze 15min barki szybko poszły bez Cardio już

Chaotycznie napisane, sorki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM info :)

Następny temat

Pierwszy start? Męska sylwetka

WHEY premium