SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kacper Tofil - Przygotowania do sezonu 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dziś wjechała klateczka jednak + lekko wznosy na barki, wczoraj troche poleniuchowałem i dzis już mocy byłe nieco więcej, niestety spadek siły w stosunku do masy jest odczuwalny


- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5 serii
- Wyciskanie na maszynie hammer 4 serie
- Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4 serie
- Brama 3 serie

- Wznosy ramion ze sztangielkami stojąc na boki 4 serie
- wznosy ze sztangielkami w chwycie młotkowym stojac do przodu 4 serie


Ławki nie robiłem juz długo i niestaty są tego efekty bo w najcięższej serii pocisnałem ledwo 160 x 5 razy, ale siła nie jest głownym priorytetem teraz

Sylwetka zaczyna się ubijać i nabierać "kulturystycznego" wyglądu.

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Na tej focie juz jest konkretnie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
No fajnie już nabiera kształtów
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dziś wolne od treningu siłowego i postaram się w końcu odespać ostatni okres, do przekrecenia jest 45 minu cardio i gdzies na dniu to sobie wrzucę, poza tym jeszcze trening z dzieciakami w wieku 6-12 lat więc mi dadza popalić

Forma na razie stoi, waga pół kilo do góry i jest prawie 96 kg
Może o byc spowodowane zmeczeniem organizmu bo tresci jelitowej jako takiej nie ma duzo, dlatego dzis regeneracja pogram sobie na konsoli i zjem z 3 litry galaretki zero :D


Tu dzisiejsze sniadanko - omlet - szarlotka



No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Ta klata bokiem mega... 0 braków, każde miejsce porobione, niema się do czego przyj***ć
A forma to juz swoją droga... extra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
fajnie ten omlet wygląda jak ciacho nie jest za suchy?

muszę chyba zacząć jadać tego typu omlety, bardziej objętościowe jak wlasnie taki powyzej lub jak robi Przemo/Marian, jako kolejny posiłek w ciągu dnia ,bo czasami za bardzo kombinuje, a mozna zjesc drugiego omleta tylko troche innego niz np na sniadanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
w ogóle suche nie wychodzą :)
możesz dodać marchewki do środka to będzie bardziej wilgotny, poza tym jak smażysz go to na min ogniu - na indukcji nigdy nie wyjda takie jak na gazowej kuchence

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nooo lubimy wilgotne!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
Bzyku - Ciebie chyba jeszcze trzyma po wczorajszym

Dzięki, muszę pokombinować z tego typu omleciorami i po weekendzie wystartuje, poszukam tylko jakiejś propozycji zrobienia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dziś nogi znów :D
Po serii treningów ze zj**anym samopoczuciem dzis mam humor i mimo że miał być dzień off to zrobiłem nogi

Niestety podczas treningu złapały takie skurcze w czwórkach że nie dało rady go dokonczyc jak chciałem hehe więc pewnie za 3 dni znów zrobie nogi

Waga nie daje za wygraną i siedzi na poziomie 96 kg - obstawiam przemeczenie organizmu dlatego zamiast krecic dziś interwały i cardio odpuszczam total i pogram sobie w jakąś gre


Z dzis na luzie w środku dnia więc kichy sa lekko wypchane

No Pain No Gain !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Kwarciński - Wiosna 2020

Następny temat

Rafał Kukisz - od okruszka do okrucha :d

WHEY premium