SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kacper Tofil - Przygotowania do sezonu 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
"Mimo że zajęte miejsce może się wydawać przegraną ja odbieram to bardziej jako lekcje i kolejny krok naprzód by stać się lepszym zawodnikiem "

jak dla mnie najwaznejsze słowa z całego podsumowania

powodzenia dalej

p.s a spust to jednak masz nie ma co te ciasta w maku myslalem ze padniesz przy nich
widzimi sie w lipcu


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-05-28 11:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dzięki Marian, pewnie że się widzimy.

Ps. Najciężej z tego zestawienia weszły 3 kubełki lodów, Adam kiedyś wspominał że dla jaj zjadł 9 czy 10 tych kubełków więc to nie ja tu na potwora wychodzę bo bym nie dał rady takiej ilości

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
tak 9 na 3 osoby(ja bzyku i emma) no i bez pizzy, ciasta, oreo, maka itd No i ja nie twierdziłem że wcale nie zjadłem mega dużo Inna sprawa Kacper że Tobie nitk nie żałuje tylko po prostu często robisz ładowania na redukcji, do zawodów jak robisz ładowania to też ładujesz sporo. Tu "troche" wpadło, a dzis tez podobno masz jesc w opór od jutra micha. Po prostu szkoda wrażliwości na to, bo potem zanotowalbys lepszy progres. I nie odbieraj tego jako atak, co mi po tym? I dobrze wiesz ze było wiele sytuacji gdzie jadles nie malo i nie koniecznie dietetycznych rzeczy jak np w Sopocie.
Po prostu jestesmy kolegami, uważam że masz predyspozycje z NAJWYZEJ półki, a nie można się glaskac po jajach bo to nie wizyta u babci ktora sie cieszy z wnuczek je. Po prostu uwazam że dopóki nie zapanujesz nad swoim apetytem, to bedziesz top w kraju. Ogarniesz miche to bedziesz top na świecie


Zmieniony przez - Tested_ w dniu 2017-05-28 12:50:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Kurde ale przecież Adam ja nie bije w ciebie i doskonale wiem że akurat ty jesteś ostatnią osobą która życzyła by mi złego więc złe to odebrałeś Hipokryzmem było by będąc żarłokiem mieć uwagi do gościa który jest w top jeśli chodzi o przestrzeganie zasad dietetycznych więc luzik
Co do sytuacji z lodami opowiadałeś mi to w tamtym roku w czerwcu po wspólnym treningu u Przemka jak poszliśmy do Da Grasso na pizze, być może umknęło mi właśnie to że to było rozbite na kilka osób albo mam sklerozę heh zapamiętałem za to że następnego dnia obudziłeś się lżejszy
A tak przy okazji wielkiego żarcia dziś nie będzie na pewno bo zgaga i gazownia w jelitach skutecznie to uniemożliwia Od jutra węgle wywalone na 2-3 dni kompletnie żeby ogarnąć retencje i można zasuwać dalej, smaki zaspokojone więc to co chciałem osiągnąłem.

Dziś wpadł już trening FBW i 30 min cardio żeby ruszyć to cholerstwo, podejrzewam że jedyną potrawą która podjem dziś będzie trochę sernika mojej ciotki która upiekła go specjalnie po zawodach, resztę rozdam ekipie w pracy, jak ktoś przejazdem to zapraszam

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wtedy były 6x amerykany i 3x hiszpany, ale właśnie w trójkę . Najwięcej i tak zjadła Emma, bo jeszcze w międzyczasie podjadala dużą Milke Oreo . Od siebie polecam spore dawki Metforminy (3x1g) w czasie wyzerki. Mnie zapycha i blokuje w moment.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Bzyku wyjaśnił wątek więc git.
Mi metforminy nie potrzeba dziś bo na samą myśl o takim żarciu teraz się zbiera na wymioty, można polecieć w opór (choć to dobre nie jest w ogóle) w jakimś przedziale czasowym, ale nawet mi nie zdarzyło się jeść syf pod korek przez 2 bite dni bo raz że to wtedy traci w ogóle swoją "magię" a dwa ze po prostu człowiek się po tym czuje beznadziejnie potem, senność, brak energii, organizm który przez jakiś czas jadł mało przetworzone pokarmy i nagle zostaje zbombardowany czyms takim...to się nie może skończyć dobrze więc uczcie się na mojej głupocie

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że stan o którym piszesz przechodzi za 3, 2, 1... Już A tak serio ja mam nadzieję, że już się wyleczylem z tego. Zobaczymy w lipcu

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kacper od 6:55






Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-05-30 22:17:43
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
OO dzięki Bzyku, widziałem u niego na aparacie ale wrzuconego już nie.
Tak jak Adam pisał forma nie była wystarczająco dobra by powalczyć na imprezie tej rangi jednak podtrzymuje to co pisałem że była to najlepsza w jakiej byłem do tej pory i na pewno lepsza niż na Śląsku tego roku ale to już teraz bez znaczenia gdyż najbliższy start nie wiadomo kiedy nastąpi
Waga na tą chwilę 90 kg i myślę że ciężko będzie ująć z tego więcej niż 1-2 kg za sprawa zmiany suplementacji oraz kumpel otworzył chińską knajpę i tam się zacząłem stołować

No Pain No Gain !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Kwarciński - Wiosna 2020

Następny temat

Rafał Kukisz - od okruszka do okrucha :d

WHEY premium