SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kacper Tofil - Przygotowania do sezonu 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dobre prawie zdrowe zarcie . Widac za czym ochota byla.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
No taki misz-masz troche , po treningu wleciał izolat na wodzie jeszcze Nie wyobrażam sobie za to jesc po zawodach tylko słodyczy cały dzień, jeszcze jak jakies dobre wypieki domowe to spoko ale same ciastka batoniki i czipsy ;/

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dziś 4 dzień treningowy z rzędu i cardio
Postanowiłem się szybko wyprowadzić zestanu ulania więc sciąłem mocno węgle we wtorek i woczraj, dzis waga pokazała 89.6 wieć niżej niż przed rozpoczeciem odwadniania, pierwszy raz w zyciu tak szybko wróciło mimo że w poniedziałek troche podjadłem. Od dziś podbijam WW w diecie na jakieś 2 tyg żeby stworzyć dobrą baze wyjściową pod kolejne zawody.

Podrzucam filmik ze spinki nóg w czasie pracy jako że akurat personali nie miałem to siedziałem przed biurkiem i zamulałem


class="link" target="_blank">

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Kacper - czemu rezygnujesz ze startu w Kielcach ? (Tak wnioskuje po Twoich wypowiedziach).. mysle ze bylyby spore szanse cos powalczyc

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Po pierwsze dlatego że bardziej cenie sobie czas spędzony z rodziną i zjedzenie kawałka szarlotki od ciotki niż picie 15 litrów wody

A po drugie kontrole

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dziś wypada 6 dzień treningowy z rzędu po zawodach Jakoś humor dopisuje i mimo że siły jeszcze nie wróciły do końca to jest parcie. W niedzielę off, spędze wiecej czasu z rodziną a poniedziałek szykują sie nogi z Kubą Potockim w jego mordowni

Jak wspominałem podbijam dość znacznie kcal na te półtora tyg ponieważ nie wydaje mi się żebym sie zalał tłuszczem przez tak krótki okres a metabolizm ruszy i będzie dobry start na 4 tyg wycinki

Na spontanie wypiekłem sobie chleb jabłkowy z cynamonem, potem zrobie jeszcze ciasto fasolowe z rodzynkami i bananem.



No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Fajnie bylo poznac i pogadac troche .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dziś powrót z targów i pora podładować nieco akumulatory bo waga spadła 1 kg w dół

Było wiele okazji do wspólnego treningu, rozmowy i robienia fotek, to jest esencja tego typu spotkań.

Wrzucam na szybko pare fotek.

Gienus12 - No pewnie, będzie wiecej okazji ;)


















Zmieniony przez - lebioda w dniu 2017-04-23 23:02:02
2

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nabity jestes nieziemsko, na zywo robi wrazenie x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Naładowany jak bombka :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Kwarciński - Wiosna 2020

Następny temat

Rafał Kukisz - od okruszka do okrucha :d

WHEY premium