SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kacper Tofil - Przygotowania do sezonu 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Gdzie tam nudna kulturystyczna szama, kolorowo i soczyście
Kurva, Ty to masz zwartą i nabitą sylwetkę! Brzuch tu może wyrąbany, ale talia wąska i kontrolujesz go.
Do tego siła bardzo duża i jeszcze te ilości podciągnięć nachwytem, kozak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Zaj**iscie jest Kacper, bez slodzenia

A dupa racja. przyciąga uwagę Długa jak u Colemana, tylko jeszcze nie ta masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dzięki chłopy za miłe słowa, staram się robić swoje i nie oszukuje samego siebie z forma bo brakuje sporo np do Przemka w top formie ale o to chodzi żeby ciągle był przed nami jakiś wzorzec,a nie osiadac na laurach.
Waga z rana dziś tylko 1 kg więcej niż na weryfikacji na śląsku więc po odwodnieniu powinno być ok.
Zmieniłem też podejście mentalne do treningu,dałem organizmowi więcej czasu na regenerację i nie trenuje 6-7 razy w tyg bo to było szaleństwo. W ogóle znikło ssanie więc jest to całkiem praktyczne dla takiego obzartucha heh
Za to w głowie pojawił się plan czy nie wyjść sobie na Binkowski i potem wladka :D

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie ma nad czym się zastanawiać i dawaj na Władzia

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30819 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870875
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dawaj Kacper wychodz a potem ladujemy tak ze nas karetka weźmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Ja to powiem ci szczerze Wojtek że już tak nie przeginam z zarciem jak wcześniej bo jest zdychanie potem hah
Pamiętam jak Luki mi pozwolił na czita 2 ttg przed debiutami to w ciągu 2 godzin wpadła pizza 50 cm, 2 big mac"i 3 x duże frytki, mcflurry i w domu lody amerykańskie których już nie dojadlem bo nie mogłem się wyprostować, a głowa chciała dalej jeść... Ale coś pomyślimy :P

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30819 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870875
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
A ty kolego nie będziesz już przypadkiem na redukcji ?

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
prz1993
Kurva tylko ja będę tam ulańcem?




Ej ej nie zspomniaj o mnie tez juz bede ulancem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Kwarciński - Wiosna 2020

Następny temat

Rafał Kukisz - od okruszka do okrucha :d

WHEY premium