SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Justyna - dziennik zmian :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
justyna28

Fan , nie wiem o co wam tam .... ale serio widziałam już sporo przysiadów które przypominały GM i odwrotnie a na RDL notorycznie ludzie mówią MC . Moim skromnym zdaniem potrzebna jest i teoria i praktyka żeby wszytko grało jak należy



Sporo nie widzialem, ale ostatnio wlasnie Szajba nam zaprezentowal. Coincidence?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
fanslaska
justyna28

Fan , nie wiem o co wam tam .... ale serio widziałam już sporo przysiadów które przypominały GM i odwrotnie a na RDL notorycznie ludzie mówią MC . Moim skromnym zdaniem potrzebna jest i teoria i praktyka żeby wszytko grało jak należy



Sporo nie widzialem, ale ostatnio wlasnie Szajba nam zaprezentowal. Coincidence?


Czytam Was chłopaki po kolei , żeby wiedzieć z kim tu "mieszkam" ale nie doszłam jeszcze do tej prezentacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
justyna28

_Szajba_
i nie cofać cycków, znaczy piersi, ech, klatki piersiowej do tyłu.

dwa pierwsze śmiało można skreślić i zostać przy trzecim, nie ma co się oszukiwać


Nie mnie to oceniać, ale jeśli nie jesteś w okresie laktacji, to wszystko jest jak być powinno.

fanslaska
_Szajba_

. Gdyby natomiast czas poświęcony na studiowanie tej książki przeznaczyć na pracę nad mobilnością, można zdecydowanie poprawić i technikę i zakres ruchomości w stawach.


I Dzien Dobry nazywac przysiadami a RDL klasykiem Ignorancja dla wiedzy nie jest najlepsza droga.



Gwoli wyjaśnienia. Nie nazwałem Dzień Dobry przysiadem, nie RDL-a klasykiem. Podchodziłem do swoich maksów, a że technika poszła w p***u, nie oznacza to iż nie wiem jak poprawnie technicznie to wykonać czy nazwać,
No ale, jak już tak personalnie wyskoczyłeś, to za miesiąc Ty ocenisz poprawę techniki w moich siadach i martwym ciągu, a ja zobaczę jak Ty robisz przysiad ze sztangą nad głową, o który Starrett pisze iż "jest popularnym narzędziem do oceny sprawności fizycznej"

Sorki za offtopa

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zobaczysz, Bo na cmentarz sie nie wybieram
No i nie chce, zebys pozniej pisal po dziennikach, ze fans przewrot w tyl nazywa OHS


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-09-22 21:34:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2201 Napisanych postów 6180 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311214
Szajba...chciałem tak na marginesie zauważyć, że większość mężczyzn 35+, o 4 z przodu nie wspomnę nie można nazwać mistrzami mobilności....w przeciwieństwie do Ciebie, Tyś Panie mutant jakiś, z tego co widziałem na filmach :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Chłopaki no słodzicie sobie nielicho

Wczoraj trening taneczny 1,5 h. Porozciągałam się, poskakałam i takie tam różne figury w rytm muzyki poczyniłam .
Po miśku i czymś co miało przypominać OSAS , mam domsy w tyłku , całym kadłubku i delikatnie szyję czuję .

Czyli reasumując ,w tym ćwiczeniu schodzę w dół tak jak do Gobleta ? Dobrze kminię czy nie ? Przy okazji wrzucę film , pewnie się dowiem , że tu tez kasztan no ale trudno , lepiej dostać po łbie niż po ciele kontuzją .
A tak w ogóle to szkoda że nie nagrywacie filmików w wyzwaniu bokiem bo to pozwoli na przyglądnięcie się w ustawianiu ciała i środka ciężkości . Chyba tylko Tibes nagrywał bokiem.








Zmieniony przez - justyna28 w dniu 2016-09-23 11:30:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
W razie wątpliwości najlepszą autokorektę jaką tu widzę to ścianę 5cm przed palcami stóp - wtedy nie ma bata żeby było źle, sam tak przysiady niegdyś katowałem. Bardzo ładnie lecz liche oświetlenie :D

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ale u Justyny mają znaczeniu dłuuugie nuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Ano co racja to racja , czasem się przydają a czasem przeszkadzają ;) grunt że jest równowaga .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Długie nogi to element zakłócający równowagę świata. W sposób zdecydowany. Czasami

Jak zachowują się Twoje kolana w tym ćwiczeniu? Próbowałaś robić przysiady z gumą na kolanach? Bo odnoszę wrażenie, że stopy masz nieco szerzej i kolana nie potrafią przekroczyć ich linii (rotacja w biedrze nie zachodzi). I jak się ustawiasz do takich siadów i podobnych, to zrób tak: stopy na szerokość barków, przenieś ciężar na pięty i mocno zepnij poślady (mocniej!). Wtedy nogi i stawy ustawią się w anatomicznej pozycji i łatwo otworzą się na dole. Oczywiście pod gryfem na stojakach trudno o ten manewr, ale przynajmniej będziesz wiedziała jaka pozycja jest optymalna.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaleka zaczyna pakować, cel złapać równowagę: siły, wytrzymałości i ruchu.

Następny temat

Testosteron

WHEY premium