SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Justyna - dziennik zmian :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
patent ze wznosami- jakos sobie trzeba radzic :D
jak sie odpowiednio wpasuje te stzange to nie boli. W razie co mozes ztez zawijac recznik na sztange.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
bziubzius
patent ze wznosami- jakos sobie trzeba radzic :D
jak sie odpowiednio wpasuje te stzange to nie boli. W razie co mozes ztez zawijac recznik na sztange.


Ja już nawet matę podkładałam złożoną na pół ale krzywo patrzyło otoczenie
Więc dziś wpadłam na takiego pomysła muszę tylko z instruktorami ustalić ile kg tam było, w najgorszym wypadku wrzucę wór na wagę . Będą mieli zagwostkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
spod sztangi wyleźć nie mogłam przez bark, to włazić zaczęłam pod ustrojstwo do prostowania nóg (nie wiem jak to się fachowo nazywa) tylko wyłażąc z tego zawsze obijam się w kolana ..... starość i kalectwo normalnie

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
e tam zaraz krzywo patrzec beda ja tez latalam ze wszytskim na wage na silce, bo maja nawet kettlebells nie opisane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Dziś trenio siłowy - tak zwany gościnny
Rozgrzewka 5 min na czymś co nawet nie wiem jak się nazywa w każdym razie dobrze grzeje .

RDL 2*12-40, 12 - 50, 12 - 55
Goblet 12 - 20, 2*10-24
Swingi obie ręce 3*12-20 kg
wykroki 8*12 na nogę po 10 kg

Nie wiem co na tej siłce podają w klimie ale ciągle ziewałam i nie to że mi się nudziło .

Miska dziwna, więc nie wpisywałam. Okazało się że moje śniadanie zabrał syn do szkoły więc musiałam zjeść obiad na śniadanie :D , potem gościnny omlecik i kawa z kokosowym no jest moc
Kolejny posiłek to wołowina z gryczanką , roszpunką, pieczarkami i kiełkami słonecznika, polane oliwą i skropione cytrynką .
Na kolację będzie ryż z jajami , odrobiną białka waniliowego i cynamonem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
omlet to pi razy w oko 75 g jajca, 110 g cukinii i 31 g mozzarelli :)

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Bziubzius , pomóż mi proszę wrzucić swingi w mój plan bo się zakochałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
crewliq
omlet to pi razy w oko 75 g jajca, 110 g cukinii i 31 g mozzarelli :)


To jak wchłonęłam pół to mam dzielić czy to już wartości dla mnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
to już jest pół :D chyba mnie nie posądzasz że nieodżywiona chodzę :D i w plecaku zawsze czeko na wszelki wypadek jakby zgon miał być - w końcu wiesz redukuję się z balastu :) więc odżywianie musi być konkret

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Właśnie ... zapomniałam że były jeszcze 2 kawałki czekolady 90%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaleka zaczyna pakować, cel złapać równowagę: siły, wytrzymałości i ruchu.

Następny temat

Testosteron

WHEY premium