Wicemistrzyni Polski w kategorii Fitness Wellness od dłuższego już czasu choruje. Postanowiła nagrać i wyjaśnić swoim fanom powód braku aktywności na Instagramie. W zasadzie jest już chora od 5 tygodni i sama nie wie o co chodzi. Jest jej ciągle słabo, czuje się przemęczona, ma duszności, kręci jej się w głowie i mogłaby zasnąć dosłownie wszędzie. Od 3 tygodni codziennie leci jej krew z nosa. Do tego ma kaszel taki, że “gruźlica to jest chyba mało powiedziane”. W dzień jest ok, ale nocy daje niezły koncert. Tak naprawdę od 5 tygodni nie zrobiła treningu siłowego i czuje się jak… To już trwa za długo, mówi jest strasznie zmęczona tą sytuacją.

Źródło: Instastory sweetmissilepl

Fani poradzili jej żeby zbadała tarczycę,ale powiedziała, że najpierw musi się wyleczyć z infekcji żeby wynik był wiarygodny.. Ponownie odwiedziła pulmonologa i dostała całą siatkę leków oraz pobrano jej wymaz z gardła. W dodatku ma jeszcze problem z plecami, ponieważ ciągle dokucza jej ból w tych okolicach. Dodała, że nie chce wylewać “gorzkich żali” i nie traktuje insta jako konfesjonału i nie będzie dawać pożywki innym osobom jak to jest jej źle. Powiedziała, że musi się wyleczyć, wyleczyć swoją głowę i dojść do porozumienia sama ze sobą. “Halina wróci, obiecuję! Może nie pod postacią świnki, bo Haliną jest się w sercu.”. Cokolwiek to znaczy. Mamy nadzieję, że Justyna szybko się wykuruje.

Źródło: Instastory sweetmissilepl

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (4)
Bull

Piękna kobieta

0
antoniooo

zdrowia :-)

0
Marcin44

Dużo zdrowia życzę, będzie dobrze. :)

0
Arthass

Ciekawy przypadek, ale za mało informacji, żeby cokolwiek zalecać. Tarczyca? I od tarczycy ma "kaszel gorszy od gruźlicy" (chociaż nie wiadomo czy to po prostu nie jest opis pod publiczkę, ale nic nie zakładam)? Plecy ją bolą od tarczycy? Przewlekłe zmęczenie co prawda może mieć związek z tarczycą, ale i wieloma innymi przyczynami.
Zbyt uogólnione objawy podaje, żeby można było zalecać jakieś porady (choć nie zaglądałem na instagram, bo mnie tego typu miejsca nie kręcą...).

0