Współczesne topowe zawodniczki bikini fitness muszą na co dzień kontrolować swoją wagę. Nie mogą pozwolić sobie na żadne odstępstwa od diety. To poświęcenie przynosi efekty w postaci świetnego tonusu skóry, mięśni oraz sprężystego ciała. Najlepiej zbudowane ciała, które formowane są na ciężkich oraz dobrze przemyślanych treningach, wyróżniają najlepsze zawodniczki oraz stawiają wysoko poprzeczkę dla konkurentek. Ciężka praca popłaca - przekonała się o tym w ostatnim czasie Justyna, która zakończyła swój sezon jako finalistka Mistrzostw Świata seniorek. To ogromny sukces, biorąc pod uwagę wiek Justyny oraz jej staż treningowy.

W postawie przodem: dobre proporcje w pionie i poziomie, wąska talia w stosunku do obręczy barkowej. Zaznaczone mięśnie naramienne, w obrębie talii widoczne rysy pionowe kresy białej oraz powierzchni ścięgnistych, łączących mięśnie skośne zewnętrzne i proste brzucha. Smukłe uda, z cieniem mięśni krawieckich oraz zaznaczona przy kolanie głowa boczna mięśnia czworogłowego uda.

W postawie bokiem kilka atutów: dobra szerokość barków w porównaniu do talii, w obrębie pośladków widoczny mięsień pośladkowy średni i naprężacz powięzi szerokiej. Smukłe uda z zarysem smugi biodrowo-piszczelowej w odcinku dolnym nad kolanem.

Postawa tyłem: widoczne tylne aktony mięśni naramiennych, mięśnie obłe większe i mniejsze oraz czworoboczne. Warto zwrócić uwagę również na wąski pas. Pośladki są oddzielone od ud i są dość pełne. Mocną stroną tej zawodniczki jest znakomity tonus skóry i mięśni, który porównać można do struktury żelki.

Co Justyna może jeszcze poprawić ? Budowę górnej części pośladków. Poza tym doskonalić proporcje swojego ciała, wypełniając je mięśniami. Dopracowana prezentacja, uroda oraz uśmiech, od którego trudno oderwać wzrok to również zalety Justyny. Pozostaje mieć nadzieję, że to początek jej owocnej kariery sportowej.

https://www.youtube.com/watch?v=O_sO_eOT1CY

https://www.youtube.com/watch?v=4jK1wLn0RKo

Komentarze (5)
basmann

Super sylwetka!

0
Bull

i jaka uroda niesamowita

0
Piechota90

Świetna sylwetka.
Moim zdaniem, bardzo przyszłościowa zawodniczka :)

0
marsid

Piękna kobieta :)

0
Marcin44

Zjawiskowa! :)

0