SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Gruby potrzebuje porad :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Patrząc na moje zdjęcia,dużo musiałbym jeszcze spalić żebym mógł myśleć o masie? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
A możne siłownia spalisz zbędę kalorie? no i tak jak pisali moi poprzednicy duzo pij wody regularne posilki no i max o 18 ostatni posilek powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Tak jak napisałeś tak robię ;) Niestety z ostatnim posiłkiem jest problem czasami o 19 czasami o 20-21 ale jest to praktycznie sam biały ser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
aha jak jestes strasznie glodny to umyj zeby lub zuj gume bez cukru wazne zeby osttni posilek byl o 18 przynajmniej mi tak tolkowali :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
walić to o której jak nie masz problemów z zasypianiem to jedz nawet przed snem, co do interwałów pisałem ci jak masz ćwiczyć, zacznij od tych najłatwiejszych jak myślisz, że nie dasz rady (powinieneś skoro biegasz 40 min+ bez przerwy). Powinieneś robić max 10 serii, bo na więcej nie powinno cię stać, czasami dochodzę do 6-8. Co do masy tak jak pisałem, rób masę to szybciej będziesz palić tłuszcz, jak kupisz hantle czy zaczniesz chodzić na siłownie to napisz może ci ułożę jakiś mały plan, tylko decyduj się szybko bo jadę na wakacje, ew. może ci ktoś inny ułoży, chodzi tu o podstawowe ćw. typu przysiad, podciąganie, wyciskanie, martwy.

Zmieniony przez - grain w dniu 2013-06-10 22:19:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1003
nie rozumiecie zj**y żeby spalił tłuszcz musi mieć deficyt kaloryczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 855
Grain jak ty chcesz paląc tłuszcz robić masę ? Żeby coś spalić tak jak pisze danke9971 trzeba mieć ujemny bilans kaloryczny a z takim masy nie zrobisz. Teoretycznie jest to możliwe ale strasznie ciężkie i kosztowne do wykonania. Zredukuj a później bierz się za masę ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6478
Kameleon1996
nie trzeba od razu robić faz beztlenowych, tylko w okolicach maksymalnego sprintu
na początek to rób 5 serii (45s luźnego biegu 15 sprintu lub jak wolisz lżej, stosunek 30->10 szybkiego biegu)
ogółem na początku proporcja 3:1, w raz ze wzrostem wydolności zwiększaj ją na korzyść sprintu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Zaczne takie treningi interwałowe jak trochę się podleczę ;D Ale wezmę sobie każdą wskazówkę do siebie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Na dniach zakupie hantle,myślę że dojdzie jakiś spalacz i zastanawiam się na jakąś kreatyną+zmiana zwykłego biegania na te interwały ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC W PLANIE TRENINGOWYM NA SIŁĘ

Następny temat

Plan na mase do oceny hevy duty

WHEY premium