SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Gruby potrzebuje porad :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
jak sie postarasz zrzucisz w miesiac dwa, jak bedziesz juz widzial zamiast tluszczu miesnie zaczynasz robic mase, koles co wazy ode mnie z 30 kg wiecej jest 2x slabszy i wyglada jak by byl jakims umiesnionym karkiem a nie grubasem. Redukuj wage tak do 70 kg i zacznij trenowac juz z jakimis obciazeniami. Rob to co ci mowilem. Co do pompek rob rozne szerokim rozstawem rak waskim itd tak samo brzuszki rozne unoszenie nog przysiady rozne podciaganie na drazku, po jakims czasie az sie zdziwisz co z ciebie wyrosnie hehe nawet jak schudniesz to biegaj nie bedzie to przeszkadzalo masie jakbys przestal to bys tylko zmarnowal to ze wczensiej biegales, nie poddawaj sie, zamiast pisac posty idz pobiegac ;d temat wyczerpany ps. fajnie jakbys dal soga >.< pamietaj ze to jaki jestes teraz nie przeszkadza ci w tym zeby wygladac jak arnold szw. lub brus lee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Sog poleciał ;) Dzięki za pomoc ;) Jutro bieganie 4x w tygodniu :) Oby tylko starczylo motywacji:D A jeszcze jak mógłbyś mi powiedzieć,jeśli spala się tłuszcz z ciała,to mięśnie też rosną i człowiek ogółem staje sie silniejszy i bardziej rozbudowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Spalajac tluszcz to tak jakbys korzystal z weglowodanow, czyli paliwa twojego. Jesli chodzi ci o areoby, bieganie itd to robisz sobie wytrzymalosc, rzezbe, jak chcesz robic mase to ci sie przyda tez. Na pewno nie bedziesz stratny i bedziesz widzial efekty, ale na razie klocek z ciebie nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Zacząłem biegać,mam baaaardzo dużo tłuszczu do zrzucenia.Optymalna moja waga to 79-80 KG przy moim wzroście,w tym najwięcej tłuszczu mam na brzuchu,klatce i boczkach ; /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Tluszcz niestety nie schodzi z tego co bys chcial, nawet jak bedziesz robil cwiczenia na ta partie. Nie powinienes stracic motywacji skoro ci zalezy na tym, poogladaj sobie jakies filmiki motywacyjne czy cos. Dla dodatkowego wspracia mozesz kupic spalacze jakies, np jak kupisz to juz nie masz wyboru chyba ze lubisz wydac pieniadze w bloto ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Motywacje mam ogromną od zawsze byłem gruby,nie wiem może mi się tylko wydaje ale myśle że nie miałbym problemu z wyrobieniem swojej sylwetki tylko brak sprzętu i dostępności profesionalnej siłowni trochę przeszkadza ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Ale jestes uparty zobaczysz jak bedziesz wyszystko robil to bedziesz sie cieszyl z tego co osiagniesz, bedziesz mial fajna sylwetke, pozniej sobie tylko dokupisz jakies ciezarki na poczatek i robisz mase tak jak chciales. Profesialnej silowni nie potrzebujesz, zainwestujesz troche kasy i masz u siebie, chyba ze nie masz miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Miejsce myśle że bym na pewno znalazł jeśli bym chciał,mam dużą motywację.Chce w końcu pokazać że coś osiągnę i czegoś moge dokonać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Martwię się tylko o to czy moja dieta jest w miarę dobra,wiem że nie będę miał możliwości wyliczać wszystkiego na gramy,i dokładne zapotrzebowanie organizmu.Staram się jeść jak najlepiej 4-5 x dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 886
Wielkim plusem jest to że się przyznałeś że jesteś grubasem i chcesz to zmienić !
Co do treningu i diety to tak. Moim zdaniem musisz sobie obliczyć optymalne zapotrzebowanie na białko, węglowodany. Nie ma sensu brać spalaczy na tym etapie, ani białka. Całe paliwo masz w tym tłuszczu który musisz spalić! Jedz często i w małych ilościach, pamiętaj jesteś gruby bo dawałeś organizmowi więcej niż tego potrzebował. Ćwiczenia aerobowe i siłownia powinny szybko dać jakiś efekt.

Jak pomogłem przyznaj SOG'a !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC W PLANIE TRENINGOWYM NA SIŁĘ

Następny temat

Plan na mase do oceny hevy duty

WHEY premium