SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Gruby potrzebuje porad :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Tzn powiem Ci szczerze wiele osób mówi mi że po mnie tego nie widać,jak na wzrost i wagę jestem w miare zbudowany,ale jeśli zdejme koszulkę i widze ten zwisający tłuszcz to odechciewa mi sie czasami życia :) Próbowałem pare razy sie w to bawić ale zabawa trwała max 2 tygodnie,teraz powiedziałem że to koniec i pokaże że mogę byc jeszcze normalny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Spalacze ma uzywac jak juz spali czy jak ? Nie musisz ukladac sobie jakies specjalnej diety. Wystarczy tak jak mowiles czesto jesc najlepiej 6 razy dziennie, zero slodyczy coli itd, jedz zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Jem zdrowo,odstawiłem wszystko słodzone,tłuste,ze słodkim nie mam problemu wgle mnie do tego nie ciągnie :) Zastanawia mnie to ile czasu potrzeba na zrzucenie tego tłuszczu który mam na swoim ciele,nadwagi mam około 12 kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
nie chce przesadzac, ale jak bys kupil sobie jakies spalacze bys mial dobra diete przylozyl sie do tego na maksa to nawet miesiac by wystarczyl, to zalezy jak do tego podejdziesz, mozliwe ze w wakacje bedziesz mogl swobodnie na plazy zdejmowac koszulke, przed wysilkiem ok 1-2 godziny nic nie jedz, wypij tyle wody ile ci trzeba tak zeby przed treningiem ci sie nie chcialo pic bo najlepiej nie pic i w czasie treningu staraj sie nie pic chyba ze juz bedziesz mdlal. Nie odstawiaj tluszczu na bok po prostu zazywaj zdrowe tluszcze z ryb oliwa z oliwek itd zrob sobie zdjecie teraz i po miesiacu jestem ciekaw jak to bedzie wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Co do tych spalaczy słyszałem że bierze się je dopiero jak waga nie chce już zejść,ale nie wiem jak to jest z tym dokładnie :) A po miesiącu wątpie że udałoby mi się wyrobić,po 2 tygodniach odczuwam ogromne pulsowanie mięśni całego ciała,najbardziej barków,karku i pleców,ledwo się ruszam;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Zapomnialem o najwazniejszym, pamietaj o regeneracji. 9-7.5 godzin snu minimum najlepiej jakbys spal 9 godzin u mnie ciezko z tym ;c pij zielona herbate tez pomaga, jak czujesz sie bardzo wyczerpany to nie trenuj.

Przykladowy plan :

Poniedzialek : Pompki

Wtorek : Bieganie

Sroda : Drazek

Czwartek : Bieganie

Piatek : Przysiady

Sobota : Bieganie

Niedziela : Wolne

Po czyms takim mozesz czuc sie wyczerpany, tym bardziej jak nie spisz 9 godzin. Jesli tak sie czujesz kup sobie jakies vitaminy i mineraly, ZMA na sen, gaba, bcaa.

Zmieniony przez - grain w dniu 2013-04-27 11:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Będę chyba musiał coś kupić,bo zaczyna robić sie zle ;D Ale damy rade !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
zdawaj relacje co jakis czas jak ci idzie i co zrobiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Hmm No po tych 2 tygodniach zauważyłem lekkie zmiany...Ręce stały się twardsze i znikło z nich troszkę tłuszczu,na brzuchu powoli zaczynają się pojawiać mięśnie,w stopniu jak na razie widzialnym chyba tylko dla mnie,klatka powoli się podnosi w górę,a na plecach czuję tak jakby nowe mięśnie nie wiem czym to jest spowodowane,ale mam wrażenie że "coś chce mi wyjść spod skóry" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 777
po 2 tygodnaich przy takiej nadwadze pojawiaja sie miesnie brzucha? Nie ma opcji. Miesnie brzucha sie pojawiają przy niskim BF. A u ciebie jest pewnie calkiem spory. Daj jakies wymiary. Biegaj 3 razy w tygodniu, 2 razy rób trening w domu - pompki, przysiady i co tam sobie robisz. 2 dni zostaw na regeneracje. Spalacze sobie odpuść.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC W PLANIE TRENINGOWYM NA SIŁĘ

Następny temat

Plan na mase do oceny hevy duty

WHEY premium