SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Gruby potrzebuje porad :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Proste że ćwiczę ;) I ćwiczyć mam zamiar całkiem inaczej się czuje,ale do mojego "idealnego" wyglądu jeszcze daleka droga :) We wakacje postaram się wrzucić info dokładniejsze,jak na razie wszystko spada,powoli ale spada :) W tym lub następnym tygodniu zaczynam przechodzić na trening z hantelkami + mozliwe że dorzucę jakiś spalacz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Też zacząłem regularnie biegać, sprawność, refleks, wytrzymałość, rzeźba w górę bardzoo, tłuszczyk w dół :) Robisz interwały ? Napisz co teraz robisz, jak wygląda twój trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Leci leci,niestety u mnie jest go bardzo dużo;/ Obecnie hmm 30 minut treningu siłowego(pompki,brzuszki w różnych formach),potem 30-60 minut biegania lub rowerek stacjonarny zależnie od pogody ale preferuje bieganie ;) Rzezba u mnie tez się powoli robi ale jeszcze długa droooga :) Myślę że gdy dojdą hantle będzie lepiej ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Z wytrzymałością u mnie jest na opak,na pewno jest poprawa ale palę i to trochę wadzi ;) Mi chodzi po prostu o dobrą sylwetke bez tego zbędnego tłuszczu,i dość postawną budowę ciała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Ja rzuciłem palenie po 4 latach jak zacząłem regularnie ćwiczyć. Biegasz stałym tempem czy robisz interwały? Biegaj przed treningiem siłowym. Jak robisz rowerek, to nawet nie marnuj swojego czasu na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Jak nie ma pogody wole rowerek niż siedzenie :) JA biegam na tyle ile moge ale interwałów raczej nie robie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Już lepiej jakbyś się pouczył w tym czasie niż był na tym rowerku, ile już możesz biegać, dasz rade 45 min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Spokojnie ;) Czasami ponad 60 minut ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
To rób interwały, trening będzie trwał z 15 min i będą 2x lepsze efekty, zobaczysz co to znaczy pocenie się. Pamiętaj, że trzeba mieć silną wolę, bo jak nie dajesz z siebie wszystkiego w interwałach to nic ci to nie da. Wiesz jak je robić i czy wgl. będziesz je robił ;c ? Jak nie tracisz 2x szybsze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Nie nie będę ich robił :) Jak na razie biegam normalnie stałym tempem,jak bd wycinał się w lipcu/sierpniu na maxa wtedy będę myślał nad bardziej zaostrzonym treningu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC W PLANIE TRENINGOWYM NA SIŁĘ

Następny temat

Plan na mase do oceny hevy duty

WHEY premium