SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Gruby potrzebuje porad :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 777
szczególnie ;)

Na noc unikamy węglowodanów! Zjedz sobie serek wiejski, twaróg.. do tego 10ml oliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Będę pamiętać;D Ciekawi mnie tylko kiedy zacznie być coś widać że chudnę :> Niby mi to mówią ale ja tego nie zauważam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 777
zrób zdjęcia, zmierz pas. To jest najlepszym wyznacznikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Pomierzyłem się dokładnie,zdjęć nie robiłem ale chyba zrobię ; > Wymiary mam tragiczne ;/ 89 kg wagi 176 cm wzrostu 106 pas 104 klatka 34 bic bez napięcia 35 z,ud nie mierzyłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 777
no i dobrze, nie jedz syfu, cwicz, biegaj i zmierz za miesiąc. Jak się przyłożysz to zgubisz z 5kg i 10cm w pasie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Oby ;) Będę starał się aktualnie pisać o postępach albo o negatywnych skutkach oby takich nie było :) Chciałem do wakacji się troche wyrobić ale z tym tłuszczem to raczej nie jest realne,bo jest go masa ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Co do supli skłaniam się do L-carnityny,z tego co czytam pomaga w redukcji tkanki.Jak myślicie dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 777
na początku nie potrzebujesz nic takiego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Z tego co czytam,działa to na zasadzie pobudzenia potliwości organizmu więc może byłoby to przydatne ; > A ceny są w miarę tanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Podobno sie nie oplaca w ogole tego brac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC W PLANIE TRENINGOWYM NA SIŁĘ

Następny temat

Plan na mase do oceny hevy duty

WHEY premium