SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Gruby potrzebuje porad :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Lubie się dzielić informacjami. Napisz wagę i obwód brzucha to zobaczymy czy możecie się porównać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
wlasnie dopiero jutro ci powiem hmm bo nie mam jaki zmierzyc....jutro do gararzu zejde i poszukam metra waga to z 90 jakos tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
188cm wrozstu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
a jeszcze jedno pytanko... podczas cwiczen lepiej pic duzo wody czy raczej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Ogólnie stara szkoła mówi, żeby pić godzinę przed wysiłkiem i dopiero po, ale jak ci się chce strasznie pić możesz się napić, osobiście nie pije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś gruby? Schudnij. Proste. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 855
Pij wodę podczas ćwiczeń, mięśnie też jej potrzebują ! Każdy utracony litr wody przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie siły oraz wydolności naszego ciała, więc trzeba pić jak najwięcej ! Osobiście nie piję tylko podczas aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Nie no nie wiem moim zdaniem to chyba jesteś mniejszy ode mnie ;> Obwodowo,i z postury tak wnioskując po zdjęciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
dzisiaj sie przekonamy ale w pasie ostatnio miezylem to bylo okolo 100 :D dzisiaj niedlugo pojde poszukam metra to podam wymiary :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
nie możliwe że masz 100 cm w pasie skoro ja obecnie mam 91
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC W PLANIE TRENINGOWYM NA SIŁĘ

Następny temat

Plan na mase do oceny hevy duty

WHEY premium