SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Gruby potrzebuje porad :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Czytałem już duużo na ten temat :> Efekty już są tylko niestety nie miałem do spalenia 2-4 KG tylko jeszcze zostało około 8-9 kG Ale z waszą pomocą i motywacją myślę że dam rade ;) Pewna osoba która miała podobną sytuację jak ja,poradziła mi żebym połączył spalacz+ kreatyna ,mówił że na niego to bardzo ładnie działało :> Tylko nie wiem jakie jest na ten temat wasze zdanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5211
Kretyna może pomóc na redukcji, ale przede wszystkim dieta i trening nooo i regeneracja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Jesli miałaby być to kreta to tylko ten jabłczan tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
nie, mono. Ale jak już to musisz włączyć też treningi siłowe, żeby tego nie zmarnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5211
Taa jak szaleć to szaleć :)
Im tańsza kreatyna tym lepiej. Nie ma co przepłacać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
Jedynym czym mógłbym dysponować to hantle;/ Wystarczyłyby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 855
Jeśli stosując naturalne środki uzyskujesz choćby minimalny postęp to po co Ci ta chemia ? Nie potrzebujesz spalaczy, kreatyny żeby zrzucić trochę zbędnego balastu. A jeśli nie masz na co wydać kasy to zainwestuj w aminokwasy, witaminy, minerały i jakiś suplement na ochronę/regenerację stawów.

Zmieniony przez - PRz0dowy w dniu 2013-06-09 22:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
też prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3463
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Therm_Line_II-opis865.html ze spalaczy myślałem nad tym ;> a jeśli miałaby być to kreta to https://sklep.sfd.pl/Trec_CM3_1250-opis1597.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 855
116 zł chcesz wyrzucić w błoto ? Osobiście proponuję:

1.) UNS BCAA 8-1-1, ewentualnie ACTIVLAB-U
2.) Nutrend flexit drink
3.) OLIMP VITA MIN MULTIPLE SPORT

Do takiego zestawu będziesz musiał nieznacznie dołożyć ale na pewno będzie bardziej przydatny ;)

Zmieniony przez - PRz0dowy w dniu 2013-06-09 23:03:01

Zmieniony przez - PRz0dowy w dniu 2013-06-09 23:07:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC W PLANIE TRENINGOWYM NA SIŁĘ

Następny temat

Plan na mase do oceny hevy duty

WHEY premium