SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeśli Ladies siedzą w spamie - wiedz że coś sie dzieje! %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no co, przynajmniej je całuje i obmacuje bezkarnie
jest gejem, wszystko mu wolno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Fuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a o wiele latwiej jest po prostu pojsc na silke i w******lac miecho i warzywa...bawia mnie te programy

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
całowanie kobiet jest fuj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie, to że gej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a o wiele latwiej jest po prostu pojsc na silke i w******lac miecho i warzywa...bawia mnie te programy
no. tylko to wymaga pracy i potu. a tutaj postoją chwilę przed lustrem, popłaczą, jakie to one nieszczęśliwe, dostaną kilka nowych ubrań i wmówi się im, że są piękne.
szkoda tylko, że z powodu otyłości nie będą miały za dużo czasu tym pięknem się cieszyć.. jakieś choróbsko się przylepi i nawet cudotwórca Gok nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
ja go lubie bo one faktycznie zaczynaja patrzec na siebie w inny sposob, bardziej siebie kochac. Nie zdziwilabym sie gdyby sie okazalo ze po tym programie przynajmniej 30% uczestniczek zaczelo o siebie bardziej dbac i dietetycznie i cwiczeniowo

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
ja po wielu przejściach jedzeniowo cielesnych wiem, że akceptacja swojego ciała to pierwszy stopień do zmiany siebie i zrobienia czegokolwiek dalej. nie chodzi o to, żeby kogoś głaskać po główce i mówić, że 30kg nadwagi to nic, ale żeby przestać siebie nienawidzić. bo na nienawiści do swojego ciała jeszcze nikt dobrze nie wyszedł, w tym ja.

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
bede brutalna jak skvrwysyn- grube cielsko zawsze bedzie grube, beda faldy sadla i cellulit i zawsze starsza kobieta przegra z mlodsza.
mozna zaakceptowac, ze sie nie tak wyglada, ale kochac siebie w takiej wersji...badzmy powazni.
dziekuje za uwage.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę POMOC w pozbyciu się nadmiernych kilogramów

Następny temat

Zmagania czas zaczac!!

WHEY premium