SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeśli Ladies siedzą w spamie - wiedz że coś sie dzieje! %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ale ładnie leje,pewnie 4 raz z kolei stadion będzie zalany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomyślałem może drobniejsze kroki będą skuteczne no i były

ja bym nigdy nie wpadla na to we snie

dobre jest jeszcze lunatykowanie. ale chyba niewielu moze dostapic tej chwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre w sensie to o filmiku Brada.

Uciekanie w śnie to pikuś.

Najgorsze uczucie jakie miałem we śnie to bez wątpienia przejechanie przez walec, i zasztyletowanie z każdej strony.

Sztyletowanie okropne, aż mnie dreszcze przechodzą na myśl o tym walcu. Nie polecam

W sumie jak mi sie śniło że wielki pies (wilk?) mi po kolei nogi i ręce odgryzał tez ciekawe nie było..

Ale dobra, ide już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
drzwi były zamknięte to wszedłem przez okno o szerokości 5 cm

Chudo jest, masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert


Chociaż moge jeszcze dodać, że sen jaki miałem dzisiaj, to dawno tak dziwacznego i jednocześnie strasznego nie miałem, ale nie chce mi sie opowiadać bo za długie i zawiłe. A pamietam go idealnie, aż za dobrze. Na max surrealistyczny, a jednocześnie niepokojacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
to mi się zawsze sni jak jestem chory mam gorączkę że mnie kużwa cos dużego goni a ja wiem w snie, że to sen a i tak trza s******lać i nigdy nie wiem potem co mnie goniło...

lub sny prorocze że różne sytuacje najpierw mi się snia a potem dzieją sie naprawdę potrafie odtworzyć sytuację ze snu gdy dzieje sie na jawie

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam taki sen, ktory zapamietam do konca zycia.
to byl ten, kiedy wlasnego ojca kazalam ukrzyzowac jprd, chodzilam wtedy jeszcze do podstawowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
mając 13-14 lat,miałem 40 stopni gorączki,a we śnie miałem omamy,np. białe kontury kwadratu na czarnym tle,a w środku mniejszy biały kwadrat,który przesuwał się z rogu do rogu,przeciwnie do wskazówek zegara,obudziłem się na 15 min.po czym sie położyłem ponownie i zasnąłem i znowu to samo

łażenie po gzymsie wieżowca,strzelanie z kałacha do koparki,bo łyżka do kopania wyglądała,jak łeb smoka,latające gazety - machały kartkami jak skrzydłami

Hubert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Aga

Podobają mi się Twoje skróty przekleństw, choć może u młodzieży to jest popularne
Ja stary jestem to sie nie znam

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-07-20 23:24:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę POMOC w pozbyciu się nadmiernych kilogramów

Następny temat

Zmagania czas zaczac!!

WHEY premium