SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeśli Ladies siedzą w spamie - wiedz że coś sie dzieje! %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrong wow :) ja mam nadzieje, ze mi tez niedlugo zejdzie z tych nerwalgicznych dla mnie miejsc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no ale w tym momencie jak ja mam sie zmotywowac do treningu...no...no dobra,juz pojde jutro...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bry

wrong, jakas ty rozrzutna
ktos pisal o brazylijskich w rosmannie.. bede musiala ogarnac, bo brazylijskie to moja cicha milosc

krw, mam dzisiaj jazdy. goraco.. a w samochodzie klimy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o, i gratuluje spadkow!
ja cos chyba zaczynam puchnac.. pewnie @ idzie, bo zawsze w tym czasie jestem strasznie niezadowolona ze swojego ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja nie jestem rozrzutna, ja mam po prostu inne potrzeby niz reszta spoleczenstwa

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech ci bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no ale taka prawda, naprawde zyje inaczej niz wszyscy...i bardzo dobrze mi z tym

spadki- spoko, ale ja sie nie odchudzam, bo jestem wysuszem, wiec milo, milo, ale raczej odnotowuje jako nieco szokujacy fakt, ze moze tak samo z siebie...przemieniam sie w Huberta

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pokazesz zdjecia?
prowadzisz dziennik w ogole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
tu moj dziennik, ale ciagle mi sie nie chce, wygladam ciagle tak samo jak na fotach

https://www.sfd.pl/wrong/dziennik/take_your_passion_and_make_it_happen-t737454.html

wczesniej to sie nawet pare razy wysililam, mam ladny rekord w MC, ale rozyebalam plecy w marcu i od tego czasu jakos mi nie po drodze na silke...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrong czemu inaczej niz inni? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę POMOC w pozbyciu się nadmiernych kilogramów

Następny temat

Zmagania czas zaczac!!

WHEY premium