SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeśli Ladies siedzą w spamie - wiedz że coś sie dzieje! %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
no jak na dzisiejsze warunki mieć min. 3700zł na rękę samemu,a on ma jeszcze żone(on jest w moim wieku,jego żona rok młodsza,a ślub oczywiście przez wpadkę no ale jak się nie myśli no to tak jest ),która też pracuje,więc sobie można ładnie żyć

aby wygrać trzeba grać
każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może. raz, dwa ,trzy.

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-07-20 15:52:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
No i zaczęła się burza... koniec netu :/ Ale wcisnę machanie betonem w międzyczasie

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to przykre, ze ludzie bez studiow zarabiaja czasami wiecej niz ci z wieloma tytulami
ale tak teraz jest. wystarczy zrobic jakis kurs, umiec obslugiwac maszyne i trzepie sie forse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Bo się ludzi ze studiami zrobiło za dużo A najśmieszniejsze jest to, że poważniejsze oferty pracy dotyczyły ludzi "dyspozycyjnych", czyli zapomnij o wyjściu wcześniej w piątek, bo masz uczelnię
Mnie się nikt w mojej firmie nigdy nie zapytał o studia.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4nn, a gdzie pracujesz, jesli mozna wiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
W TV

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzmi interesujaco

tak btw, to duzo prezenterow nie ma studiow
moj idol Kuzniar nie skonczyl filologii i zarabia jednorazowo pewnie wiecej niz ja w ciagu roku bede

nie zebym zalozyla, ze ty jestes prezenterka po prostu mi sie skojarzylo...

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-07-20 16:13:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
to przykre, ze ludzie bez studiow zarabiaja czasami wiecej niz ci z wieloma tytulami
bo za dużo jest pracowników umysłowych,a mało fizycznych,majstrów itd.,a na takich jest popyt,ale podaż mała,więc pracodawcy kuszą
np. doświadczony pracownik wstawiający okna PCV zarabia ok.4k
a konsultanci finansowi czy jacyś tam inni 2000-2500zł

oczywiście pomijam pracowników naukowych na uczelniach,chociaż taki doktorek to też kokosów nie ma,z tego co wiem jak jest na polibudzie,dr hab czy prof. zwyczajny to już co innego 5-6k lub więcej,jeśli jest (pro)dziekanem/(pro)rektorem
mgr na pp zarabia coś nieco ponad 1000 zł, drugi pójdzie na magazyn i ma 1500zł

4nn w jakiej tv można Cię obczaić?


Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-07-20 16:24:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
U mnie też część ludzi nie ma skończonych studiów. Liczą się umiejętności
No.... Pora do domu

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
A moje pytanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę POMOC w pozbyciu się nadmiernych kilogramów

Następny temat

Zmagania czas zaczac!!

WHEY premium