SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeśli Ladies siedzą w spamie - wiedz że coś sie dzieje! %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
Generalnie mam mocno zaawansowany daltonizm ..

i przez to auta się trzaska

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
heh ja zawsze miałem na j.pl. oceny 5 lub 6 z pisania na dowolny temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam dośc rozbudowaną (i chorą ) wyobraźnie. A sny jakie mam, to komu nie opowiadam to mówią ze takich oryginalnych i poyebanych rzeczy w życiu nie słyszeli

Kiedyś zacząłem zapisywać, ale po 3 tygodniach sobie spokój dałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
i przez to auta się trzaska


Chyba Ty






Rakhu po LSD wyobraźnia wykracza poza nasz wymiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rakhu, jeszcze ktos by odkryl zapiski i do psychiatryka cie wyslal

sny sa ekstra. szkoda tylko, ze polowy nie pamietam. ale jak juz jestem w tej fazie, co mozna je kontrolowac, to armagedon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogladaliscie 'jestem bogiem'? (chyba takie jest tlumaczenie na polski..).
zayebista sprawa miec takie mozliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja LSD nie potrzebuje

Apropo snów miał ktoś świadomy? fajna sprawa, miałem już chyba koło 10 w życiu - samoczynnie, nigdy sie nie bawiłem w wywoływanie tego. Szkoda tylko, że 2 razy tylko miałem taki prawdziwy, w tym raz neistety za bardzo się tym podjarałem, nie zapanowałem i sie obudziłem, reszta to były zazwyczaj tzw. "kinematyczne", czyli wiedziałem że śnie, i mogłem robić co chce, nie umiałem jednak totalnie zmienić świata w którym byłem / stworzyc sobie otoczenie jakbym chciał, po prostu błem w świecie w którym moja podświadomośc mi narzuciła.

raz miałem świadomy koszmar - jakieś demony mnie goniły, i wiedziałem że to sen, wiec żeby sie nie meczyć na siłe chciałem się obudzić - szczypałem się (w śnie) i próbowałem oczy otworzyc - udało się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
To z Jim'em Carrey'em? Fajny film zreszta on jest genialnym komediantem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
faktycznie nie LSD a konsultacje ze specjalistą są Ci potrzebne

Kieszko jadłeś kwasa?

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-07-20 22:56:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie o takich rakhu mowilam. czasami kontrolujesz rzeczywistosc, ale i tak niektore rzeczy ci sie wymykaja spod kontroli.
np. dzisiaj wsiadlam do samochodu, ale zsiadlam juz z roweru

najgorsze sny, jakie mozna miec, to chyba takie, jak sie rpzed czyms chce uciec, a nie mozna.
np. nie moge sie podniesc albo mam takie ciezkie nogi, ze stoje w miejscu wtedy to potrafie sie obudzic z krzykiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę POMOC w pozbyciu się nadmiernych kilogramów

Następny temat

Zmagania czas zaczac!!

WHEY premium