SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeśli Ladies siedzą w spamie - wiedz że coś sie dzieje! %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
chociaż teraz i tak modelki schodzą na drugi plan, dziewczyny się nakręcają między sobą tak zwanymi "real thinspo" (i tutaj wzrost nie ma już znaczenia) czyli chude laski wrzucają swoje zdjęcia, drugie się nakręcają i tak jak mówisz spirala trwa nadal.

mnie, właśnie z 160cm wzrostu, modelki nigdy nie kręciły, bardziej wyobrażenie szczupłości samej siebie i tak dalej, coś namacalnego, coś co bym była w stanie osiągnąć, bo przecież nagle nie urosnę 20cm.

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Drobne kobiety sa bardzo fajne

a z modelkami to ja nie wiem szczerze czy współczuć czy naśmiewać się z głupoty. Chyba raczej to drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
modelki w ogóle nie są atrakcyjne, czasem wręcz odrzucające

jeśli mowa o tych wieszakach na wybiegach

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2011-07-17 13:55:37

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
yes. Totalne przeciwieństwo kobiecości. Znalazł bym kilka mocnych argumentów zeby wybić im to z głowy i gdyby laska miała szczątki inteligencji w głowie i nie byłaby ignorantką to by się posłuchała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Julio, gdyby to miała być korekta tak drobna, ze 1,5 litra wody robiłoby różnice, to bawienie się w zmiany nie miałoby sensu. Chodzi tu konkretne kilka kg !
Spirala jest właśnie wywołana tym, ze wszedzie dookoła taki wzór piekna na tacy jest podawany jednej małolatce z drugą małolatką. Gdyby inne kształty wszędzie były wałkowane, to one byłyby wzorem dla tych samych małolatek. Ktoś wreszcie się za to weźmie wcześniej czy później, bo sprawa jest poważna i ma bardzo szeroko idące konsekwencje. Wiele matek na świecie ma w domu dramat właśnie m. in. przez propagowanie wszędzie takich dramatycznych wzorców.
Swoją drogą musiałbym być albo desperatem, albo sadomaso żeby chcieć się "obijać" w łóżku z Rubik... Najlepsze jest to, ze nie mam ani jednego znajomego któremu ta dziewczyna i jej podobne podobały by się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drobne kobiety sa bardzo fajne
Kieszko, wzruszyłam się !

Ktoś wreszcie się za to weźmie wcześniej czy później, bo sprawa jest poważna i ma bardzo szeroko idące konsekwencje.
mam nadzieję. liczę na to, że w końcu wysportowane ciało zostanie uznane za idealne i piękne.
a wtedy ja będę zbijać kasiorę jako instruktor fitnessu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
melduję się po dwóch godzinach jazdy. jednak była klimatyzacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
eliasz, no tak racja, wiesz mnie chodziło o to, że jeśli jest jakieś minimum wagi, to te 1kg-2kg łatwo dobić na krótki czas, byle by się zakwalifikować.
ale racja, z gorszymi przypadkami jest ciężej.

i cały czas musimy pamiętać o tym, że mówimy o przesadnie chudych modelkach, bo te szczupłe, ale apetyczne to co innego

a temat jest bardzo szeroki, dochodzi tu też anoreksja, jej podłoże - często nie mające wiele wspólnego z hasłem 'chcę być chuda jak modelka' ale z całkiem innymi przyczynami

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Dontknow, kult ciała dopiero do nas idzie, więc na pewno przyszłość tego biznesu jest świetlana Niestety konkurencja nie śpi i już teraz widać, że słabi z rynku wypadają. Jak w wiekszości przypadków, górą są wielcy - ośrodki skupiające w sobie wiele możliwości łoją prawdziwą kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dochodzi do tego kwestia, że dziewczyny w gimnazjum uważają się już za dorosłe i chcą wyglądać jak 20-latki. a że z reguły w tym wieku zaczyna się obrastać fatem, zaczyna się dopiero przeistaczanie w kobiecą figurę, to one tego nie rozumieją

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2011-07-17 14:08:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę POMOC w pozbyciu się nadmiernych kilogramów

Następny temat

Zmagania czas zaczac!!

WHEY premium