SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF(!struggle) { progress = false; }, czyli dziennik treningowy Drakkonite

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
30/04/2009 - zalegly wczorajszy trening

Rozgrzewka

Rozgrzewka w kolejności:

1. Bieg w miejscu, w trakcie biegu krążenie ramion w przód i w tył po 15-20 razy.
2. Stanie w rozkroku ramiona w góre, skłony tułowa w przód i w tył z pogłębieniem po 15-20 razy.
3. Stanie w rozkroku ramiona na biodra, naprzemianstronne skłony tułowi w bok 15-20 razy.
4. Stanie w rozkroku, opad tułowia, ramiona w bok, skręty tułowia 15 razy.
5. Krażenia bioder w staniu w obie strony 15-20 razy.
6. Stanie w szerokim rozkroku, ramiona na biodra, półprzysiady na lewej i prawej nodze 10-15 razy.
7. Klęk podparty, ugiecia ramion 10-15 razy.
8. Leżenie przodem, skłon tułowia w tył wytrzymać kilka sekund, ćwiczenie powtórzyć.
9. Leżenie tyłem, naprzemianstronne unoszenie nóg 10 razy każda noga.
10. Stanie w lekkim razkroku, skręty głowy z jednoczesnym krażeniem nadgarstków.
11. Pajacyki ok.20 razy.
12. Wykopy w tyl, bok i przod

Trening prawidlowy - 3 obwody (poszlo latwiej niz myslalem)

1. Wspieca na palce - 15x (lydki)
2. Przysiady z obciazeniem (30 kg) - 15x
3. Wioslowanie sztangielkami w opadzie (2x 15 kg) - 15x
4. MC sztangielkami 2 x 15 kg - 15x
5. Pompki klasyczne w wolnym tempie (max napiecie miesni) - 15x
6. Podciaganie sztangielek wzdluz tulowia - 15x
7. Uginanie ramion - 15x na kazda reke (naprzemiennie raz lewa raz prawa)
8. Pompki w waskim rozstawie - max napiecie miesni - 15x

Rozciaganie jak w treningu Mawashiego. + rozciaganie naramiennych i tricepsow

Abs II - Poziom A

Rozciaganie miesni brzucha ...

Powerball - 10 min na reke

Mialem nadmiar energii, wiec spozytkowalem ja na steperze - 30 min.

Pozdro,
D.

Zmieniony przez - Drakkonite w dniu 2009-04-30 23:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681


Ehhh, mialem remont w domku (robilem kuchnie i lazienke ... 2 dni, dzwigania, pilowania, szlifowania i malowania). Nie mialem juz sil na trening, wiec opuscilem piatkowy, a dzis bede robil wczorajszy ... wazne ze dalej bede trenowal :)

Wrzucam fotki :)(plecow sam nie zrobie ... moja luba jest poza domem na dluuuugo wiec nie szybko, alke nic straconego) Mozecie popatrzec na slonika :) Ale zaznaczam smiejcie sie poki mozecie ... bo juz nigdy tak nie bede wygladal :)

A teraz do treningu ....

Zmieniony przez - Drakkonite w dniu 2009-05-04 21:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Klata jak u pirata - łapa też jest ; ) trenuj a będzie dobrze.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Nie jest źle, wazne, ze klata wieksza od brzucha:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
No sadła się nazbierało trochę, dorzuć sobie może jakieś aeroby? Czy już robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1681
Aeroby sie robia, w miare mozliwosci mecze steper :) Czasem zachce mi sie sparingu z cieniem, w dni pracujace spaceruje okolo 60 min w przerwie obiadowej, ogolnie ruszam sie sporo .... waga jest ciagle 102 kg, ale stracilem kolejne 4 cm w pasie (z 106 na 97 cm w ciagu 5 tygodni, chyba ladnie ??) .... martwi mnie ta waga. Czuje ze napewno ubylo mi sadla. Czyzby przyrost masy miesniowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Skoro waga stoi w miejscu, a w pasie wymiary spadają to jest ok, mięśnie są cięższe od tłuszczu przez co na wadze może to być niewidoczne, w lustrze już tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
Widze ze jestem na podobnym etapie co Ty. 3 obwodzik tez nawet latwo poszedl. Bede tu zaglądał.
Powodzenia !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

orbitrek w domu

WHEY premium