SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eveline - dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wez Tu nie paczkuj Zobacz z jakim uwielbieniem patrze na Twoje plecy <3
wlasnie mialm Ci pisac, ze dobrze wygladaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Pączkowanie to wiosna a ja lubię wiosnę

A propo treningu z Agnieszką - dziewczyny już napisały co nieco w swoich dziennikach to ja dodam jeszcze, że ciekawą wskazówką było to, że niekoniecznie bikiniary powinny "pakować" na ręce. Ręce powinny być kształtne, ale szczuplutkie, zatem bardziej koncentrować się trzeba na barkach a jedynie od czasu do czasu biceps/triceps, żeby nie nadawać rękom masywności.
Plecy to wiadomo - preferowane V stąd też nauka rozkładania pleców co pozwala optycznie zwęzić talię i oczywiście odpowiedni trening rozwijający w szczególności górną część pleców i tylny akton m. naramiennego. Dla mnie to fascynujące, że budową ciała możemy sobie zmienić proporcje, coś poszerzyć coś zwęzić. Musimy tylko wiedzieć co, po co i jak, ale tak jak już pisałam na początku dziennika - jest to takie manipulowanie dłutkiem w ciele, skrupulatne rzeźbienie i szlifowanie sylwetki.

Przy okazji... był ktoś w Berlinie na wystawie o ciele ludzkim? Niesamowite przeżycie, ja przy każdym eksponacie stałam chyba z 10 minut, niejednokrotnie przeżywałam nawet wzruszenie Polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Czyli na kolejny, bardziej kameralny trening z Agnieszką wpadacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Świetne masz plecki Eveline - normalnie Ci zazdraszczam


Zmieniony przez - Nikki w dniu 2016-01-12 07:37:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bull
Czyli na kolejny, bardziej kameralny trening z Agnieszką wpadacie?


Jeśli tylko mi będzie termin pasował to ja na pewno zwłaszcza, że chodzą mi po głowie starty w bliższej lub dalszej perspektywie, więc takie spotkania są bardzo wartościowe nie tylko w kwestii wskazówek, ale też takiej motywacji i poczucia przynależności do grona ludzi, którzy robią i lubią to samo co ja

Nikki, dziękuję


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-01-12 09:18:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
11.01.

dnt
sztangi na fitnessach

Dieta:
- omlet z keksówki z musem bananowo-jabłkowo-cynamonowym (mąka koko, gryczana, białko, whey)
- sok pomidorowy
- jaglana, pierś z kurczaka, pestki dyni
- pieczone ziemniaki, pierś z kurczaka

12.01.

Trening:

1. Wznosy bioder 10x 50kg/55kg/60kg/65kg/ 8x 70kg/70kg 12x 50kg
2. Bułgary 3x15
3. Żuraw 3x max
4. Brzuch z kółkiem 4x 10-12
5. Spięcia z obciążeniem 4x 15
6. Wznosy kolan w zwisie 4x 12

Mimo że mało ćwiczeń to naprawdę dobry trening wyszedł. Dwugłowe i pośladkowe porządnie dostały - cały dzień je czułam. I tak ma być!

Wieczorem fitnessy, lekko

Dieta:
- placek z keksówki z musem bananowo-jabłkowo-cynamonowym (mąka koko, z ciecierzycy, białko, whey)
- sok pomidorowy
- wafle ryżowe
- jaglana, pierś z kurczaka, oliwa
- jabłko

Kalorycznie wyszło bardzo słabo, ostatni posiłek ok. 16, ale jak wróciłam do domu po pracy o 21 to już nie miałam apetytu. Kawa, wypiska i spać. W tym przypadku regeneracja ważniejsza

Taka notatka odnośnie supli, bo staram się już wprowadzić regularność:
- rano letrox
- przed treningiem przedtreningówka (z tych korzystam bardzo rzadko)
- w ciągu dnia: cynk 30mg, B12 500j., selen 100mcg (dane i dawkowanie jak na opakowaniu), wit. D 5000j. (kończę opakowanie i następne zamówię sobie z dawką 2000, tyle mi wystarczy)
- przed snem magnez i wit. C (łyżeczka, nie ważę)

Jakoś strasznie dużo tego... coś utnę później :P


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-01-12 22:01:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
eveline
poczucia przynależności do grona ludzi, którzy robią i lubią to samo co ja




tutaj i z nami jesteś zawsze u siebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Bull
eveline
poczucia przynależności do grona ludzi, którzy robią i lubią to samo co ja




tutaj i z nami jesteś zawsze u siebie







O właśnie!
Cieszę się Eve z naszego spotkania, fajnie było wymienić odczucia odnośnie startu i tego co po nim nastąpiło.
Mam nadzieję, że jak Bull napisał na bardziej kameralnym treningu się spotkamy.

Trzymam kciuki i kibicuje cały czas

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bull
eveline
poczucia przynależności do grona ludzi, którzy robią i lubią to samo co ja


tutaj i z nami jesteś zawsze u siebie



Dziękuję




sforcia

O właśnie!
Cieszę się Eve z naszego spotkania, fajnie było wymienić odczucia odnośnie startu i tego co po nim nastąpiło.
Mam nadzieję, że jak Bull napisał na bardziej kameralnym treningu się spotkamy.

Trzymam kciuki i kibicuje cały czas


Ja też się cieszę, fajna jest taka wymiana doświadczeń czy poglądów. Ja również kibicuję i widzimy się wkrótce, jeśli nie wcześniej na treningu to w Gdańsku w lutym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT_w pogoni za sportowym ciałem

Następny temat

muay thai plus silownia i zywienie

WHEY premium