SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Esther/rzeźba str.8-str33/ str57 podsumowanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Właśnie to gdzieś wyczytałam i zastanawiam się, czy debe nie kupić bo ta jest obleśna. No, ale pewnie żadnej a nich w życiu nie skończę, chyba że działają jak klej albo coś. A drink wypala całe gardło, ale git.

Tak to byłaby tylko jedna rzecz, która daje się we znaki - ten urosan. O ile jestem w stanie wypić wszystkie zioła oprócz piołunu, to ta mieszanka jest po prostu dziwna.

Dzisiaj wróciła świadomość, ciekawe co teraz się stanie bo wczoraj czasem łapałam takie zjazdy...zabawnie było

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-09-04 09:52:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nerki dzień 2.

Rano obowiązkowe
śniadanie
- zmiksowane (jagodowe, śliwki, brzoskwinia),
- sok (cukinia, seler, burak, marchew, imbir)
obiad
- zupka,
- sok (cukinia, kapusta, seler, ogórek, burak, marchew, chilli)
kolacja
- zupka, sok (cukinia, kapusta, seler, marchew)
+ 6x urosan, 1x lipa, 1x mięta
------------

Spacer + basen-sauna
Aaaale mi było dobrze. Teraz trochę nerwa złapałam, bo mam problemy z rezerwacją lotu ale i tak na spokojnie to wzięłam jak na siebie. Oprócz zjazdu po południu i zamuły wtedy (bolała głowa, łyknęłam etopirynę) - dobrze się czułam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
coraz blizej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ja to nawet nie staram sie wypisek robic, tylko licze wypite szklanki wody/sokow/herbaty zeby sie zgadzalo. Zupa mi zupelnie nie podchodzi-no ale ja tak za bardzo burakow nie lubie. Juz niedlugo

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nerki dzień 3.

Rano obowiązkowe
śniadanie
- zmiksowane (jagodowe, śliwki, brzoskwinia, jabłko),
- sok (cukinia, marchew, jabłko)
obiad
- zupka,
- sok (cukinia, seler, ogórek, marchew)
kolacja
- zupka, sok (cukinia, seler, ogórek, marchew)
+ 6x urosan, 1x lipa, 1x pokrzywa
------------
aktywność - rower

Też już czekam na koniec ja to właśnie buraki ubóstwiam, takie wyłowione z zupki, może w 5-tym dniu się ich doczekam

Początek dnia w porządku, potem złapała mnie straszna senność. Dzisiejszy dzień przespany... to może nawet lepiej, bo szybciej zlatuje. Nie czuję na razie ten opisywanej 'lekkości', bo dalej wisi mi ta mgła w głowie.

No i rodzice coś burczą o głośno chodzącej sokowirówce, że z warzyw soków to w ogóle się nie robi i na pewno ją zajadę. I że bym coś zjadła generalnie uczepki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
To ile jeszcze zostało 2 dni? Czekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Jakie buraczki z zupki, przeca tam obierki jeno są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Jak se wrzucem to bendom bo muszę dogotować jutro.
Proszę mi tu nie robić napięcia, jak ktoś będzie rozczarowany to reklamacji nie przyjmujemy

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-09-05 21:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nerki dzień 4.

Rano obowiązkowe
śniadanie
- zmiksowane (jagodowe, śliwki, brzoskwinia, jabłko),
- sok (cukinia, marchew, jabłko)
obiad
- zupka,
- sok (cukinia, marchew, ogórek, burak)
kolacja
- zupka, sok (cukinia, ogórek, marchew, burak)
+ 6x urosan, 1x lipa, 1x pokrzywa
------------

Nerki dzień 5.

Rano obowiązkowe
śniadanie
- owoce (jagodowe, gruszka, jabłko, śliwki),
- warzywa (pomidor, cebula)
obiad
- zupka,
- warzywa (ogórek, papryka, pomidor, brokuł)
kolacja
- zupka, warzywa j.w.
+ 6x urosan, 2x bratek, 1x pokrzywa
------------
no i spacery


Oesssu, wczoraj nawet nie wrzucałam wypiski. Zimno mi było, trzęsawka, beznadziejnie się czułam.
Dzisiaj trochę lepiej, chociaż i tak jestem w letargu. Nie wiem co jest w tych ziołach że śpię kilkanaście godzin i budzę się zmęczona
Zjadłam ugotowanego brokuła, bo już mnie odrzucało od surowych warzyw, że o sokach nie wspomnę
Byle do jutra

Żeby nie było tak pesymistycznie to nie uderzyłam w nic głową, nie wpadłam pod auto ani nie spadłam ze schodów w ciągu ostatnich 5ciu dni. Sukces. No i woda chyba schodzi, zwłaszcza po dole widzę

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-09-07 17:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie się, bardzo proszę o pomoc :)

Następny temat

Karniak /Dziennik

WHEY premium