SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Esther/rzeźba str.8-str33/ str57 podsumowanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Jeszcze dzisiaj:

10.08
Trening:



Wywalczyłam kilka powtórzeń, gnieniegdzie dołożyłam nawet troszkę Bicek był nieźle spompowany, jak czytałam relację Ani o wychodzących żyłach to nie dowierzałam, a tu to samo na żywo
Aero - niestety spory regres - nogi miałam z drewna po wczoraj, czuję je od łydek po pośladki.
Ręce nie lepsze ale z czystym sumieniem wyjechałam ile mogłam.

Po treningu mi się o dziwo poprawiło, głowa jest okej a ciało no to wiadomo, ledwo dycha.

Aa, no jakiś tydzień temu był też brzuch - brzuszki zwykłe + odwrotne, 3x25, zapomniałam dopisać.


Na każdym kroku tłumaczę się, czemu to noszę swoje pudełka. No to mówię, że nie jem cukru ani mąki - i w tym momencie czuję na sobie wzrok pełen litości 'ooo, cukrzyca? celiakia? biedna'

I ten,
wracamy z koleżanką z siatami z zakupami i w drzwiach kumpel pyta się nas, co słychać.

Chciałam odpowiedzieć 'jesteśmy obładowane' terhelt vagyunk
odpowiedziałam 'a niic, jesteśmy w ciąży'terhes vagyunk


Aa, no i jutro wyjeżdżam na 2 dni, może być cienko z netem i zastanawiam się, czy ciąć od jutra, czy poczekać do 15.08- czyli równo 4 tygodnie po wejściu w II fazę. Jeszcze to przemyślę, najwyżej zasugeruję się pomiarami.


-----
Wrzucam jeszcze pomiary. Dziwne, tu poleciało, tam spadło - z nóg pewnie zeszła pompa, natomiast wczoraj był trening rąk i tam plus nie dziwi.
Brzuch trochę pełny, ale to raczej nie woda, tylko jedzenie

Jako że z brzucha nie spadło - zaczynam rotację.




Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-08-11 09:38:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sprawdzajcie grubosc faldy na policzku jak to spada znaczy ze chudniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Okej, muszę zakupić cyrkiel to posprawdzam.

Wrzucam miski dla porządku - weekend beztreningowy, za to sobota przeskakana na koncertach no i w niedzielę w ramach rege wybraliśmy się do łaźni Gellerta Mmmm Pozbyłam się dzięki temu części zakwasów.



Z niedzielnej miski nie jestem do końca zadowolona, wczoraj musiałam na bieżąco popodmieniać składniki i przejechałam się na tłuszczu + dużo prochu.


Miska:
+wino 70ml, kawa, cynamon, wasabi, pasta chilli





Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-08-13 08:50:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
13,14.08
Trening:






Wczoraj na treningu miałam raczej doła, regres, ewentualnie 1 wywalczone powtórzenie więcej. Dystans w aero też bez rewelacji. Za to dzisiaj... 6x55kg w przysiadzie, i to nawet z nienajgorszą techniką Po wypadach zaczęło mnie trochę pobolewać kolano, ale przeszło przy kręceniu aerobów.


Miska:
+kawa, cynamon, imbir, wino 100ml



Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-08-14 17:19:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
15.08
DNT

kosz, tańce, takie sprawy

16.08
DNT

Trening:


Niskie kcal, walczyłam chociaż o utrzymanie ostatnich wyników. Skróciłam przerwy, bo miałam mało czasu - było intensywniej i na orbim już kaleczyłam strasznie.

+ tańce do 4 nad ranem

17.08
DNT

Wracam do domu, 2 dni w podróży. Smutno, że już koniec

Dieta:
cynamon, papryka, kawa, magnez, wino (lampka dziennie), 50ml whisky
pożegnalna impreza, no i stwierdziłam że pociągnę ten cykl bez przerwy

Pomiary:

brzuch wydęty po wczoraj, ale zrobiłam wcześniej zdjęcie porównawcze i coś tam trochę widzę. Dvpa w zaniku, wklęsła po bokach. A, i chyba teściu mi skoczył, bo wczoraj chciałam się ze wszystkimi siłować na ręce i bić







Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-08-17 09:58:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej, ja też chcę mieć takie fajne dołeczki w pośladkach.

A z tym teściem to uważaj, jeszcze się wdasz w jakąś bójkę uliczną i będzie gnój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
kuźwa! Ty masz w talii niewiele więcej niż ja w udzie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lady, to co powiesz na to, że ja mam w udzie 2,5cm więcej niż Esther w talii?

Zmieniony przez - MagdaK w dniu 2012-08-17 11:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Dziewczyny to nie jest śmieszne że mi dvpa znika! Trzeba będzie ją przymasować trochę

Wróciłam do Polski, prawie dobę trwała podróż. Dzisiaj cały dzień odsypiałam - a jutro powrót do treningów.

I uwaga - bo mi się plany pogmatwały. Okazało się, że wyrobię się i jednak idę na wieczór panieński 1.09, no i wesele 8.09. To taka okazja, że nie chciałabym siedzieć i wszystkiego odmawiać.
Dodatkowo, najprawdopodobniej uda mi się wyjechać zaraz później na tydzień na wakacje i tam chciałabym wrzucić na zupełny luz.
I nie wiem, jak to rozegrać - czy kończyć wcześniej? Nie chcę tej końcówki robić na pół gwizdka, bo ani się nie wyrzeźbię, ani nie pobawię.


Miski:
+kawa, cynamon, 20ml mleka zapomniałam wliczyć







Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-08-19 23:07:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
20.08
Trening:



Dobrze wrócić do treningów

Denerwujące są takie dni, wiem, że dałabym radę więcej, ale na tych kcal już po pierwszej serii czuję zmęczenie. Coś tam wywalczyłam przy wiośle i jedno powtórzenie (takie z walką) na ławce.
Jeśli będą siły to mam zamiar dodać 1-2 aero w tym tygodniu, może po piachu. No, pytanie też czy kolano pozwoli, bo miesiąc nie próbowałam nawet biegać.

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-08-20 19:40:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie się, bardzo proszę o pomoc :)

Następny temat

Karniak /Dziennik

WHEY premium