SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Esther/rzeźba str.8-str33/ str57 podsumowanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
A tak się czepiam szczegółów j.w.

--------------------
A, nie chce mi się rozpisywać. W wypiskach znajdzie się wszystko, co do grama

Wrzucę tylko jakąś biegnącą panią, która wygląda na wysportowaną i zmotywowaną, skoro tak biegnie i biegnie to będzie widać, gdzie początek.






Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-06-23 23:04:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
ooo chyba mamy ten sam trening powodzenia na nowej drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Esther powodzenia w nowym wyzwaniu
ps. kibicuje z cichacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Hej kobitki
..............
Oesu, co to będzie, co to będzie
Siłowniana myśl techniczna mię dziś zabiła, ale o tym później.

24.06

Trening:

+30minut wioślarz, dystans 5321m,
to do poprawy zdecydowanie. Lubię wioślarza, ale zawsze mi się jakoś te nogi majtają, a jak je dzisiaj obwiązałam porządnie to znów odciski sobie porobiłam na piętach Tempo było ok. 33-34x/minutę, a powinnam ze 37 utrzymać żeby nie było żenady.



ad.1 No właśnie Dzisiaj moja siłka zamknięta, poszłam na krzywy ryj na inną a tam szkoda gadać. Suwnica obita skórą jak fotel od mercedesa, pozioma. Jak się pani zapytałam, czy mają pionową to pisnęła i prawie wpadła pod ladę Chciałam zwolnić blokadę to włączyła się regulacja (w trzech płaszczyznach, kurna). Nadawała się do czytania gazety, ew.drzemki. Nie było też hack-maszyny, więc poszłam na przysiad. Ach, tak cieszyłam się na suwnicę a tu postawili fotel prezesa. Przysiady szły jak krew z nosa po wczorajszym biegu no i te przerwy dały w kość.
ad.2 Proszę się nie śmiać albo ten przysiad zciorał mi czwóry, albo nie wiem co, ale przy tym śmiesznie małym obciążeniu tak paliło, że już przestałam czaić się z przekleństwami.
ad.3 W 1 serii jeszcze nie czułam dobrze ruchu, ale od drugiej wchodziło pięknie. Też z sykiem i gorąco jakbym się Bengayem wysmarowała. Dobrze
ad.4 Dopiero ostatnią serię poczułam tam, gdzie trzeba, przez wcześniejsze tylko te zamęczone czwórki czułam, bo bolały i już
ad.5 Ciężko o progres, z 30kg już nie dociągałam więc taką dobitkę zrobiłam z mniejszym ciężarem.
ad.6 Tutaj podobnie, parę ruchów ładnie do mostka a potem jakoś do brzucha i z kaleczoną techniką
ad.7 ok
ad.8 ok, coś takiego?








Miska:
obudziłam się o 7 z głodu

Supelki:
omega, melisa, drink a'la kittie


Za tydzień znowu zmieniam siłkę, taki koczowniczy tryb życia trochę. Tam o ile dobrze pamiętam mają co trzeba, oby

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-06-24 15:27:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Powodzenia
Widzę, ze nie łykasz tranu to możesz poszaleć z tłuszczami
Co się kryje pod nazwą "drink a'la kittie" ?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Esther, zmiany siłowni są o tyle upierdliwe, że a to gryfy mają różny ciężar, a to czegoś nie ma, albo niektóre maszyny mają inne oznaczenia. Ale z drugiej strony zmiana otoczenia też czasem dobrze robi Powodzenia w wyzwaniu na rzeźbę. Paczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nie łykam, chyba że zostanie mi zalecone inaczej. Także ciii
A, drink to zielona+cytryna+imbir+cynamon+kurkuma

Ale ja kocham moją siłownię! Smutno mi zawsze jak muszę iść gdzie indziej, do jakiegoś klubu różowej hantelki

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-06-24 15:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Powodzenia ... jestem i podglądam

Miska - marzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nawet te tłuszcze z optymizmem na razie pożegnałam

25.06
DNT

Śpię po treningach pięknie mnie ścięło, mogę spać na stojąco i budzę się tylko na jedzenie (znaczy często)

Miska:
Tutaj mam problem, bo serca mają co prawda sporo tłuszczu, ale on się wytapia no i odkrajam te resztki, które zostały. Wstawiłam zamiast kurzych serca indycze, ale i tak mam wrażenie że tłuszczu tam było jak na lekarstwo i wcale nie wyrobiłam bilansu. Może dodam masła trochę. Robię się głodna dokładnie co 3h, w porze karmienia

+omega, mięta, melisa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
27.06

Trening:
Lubię go oprócz aerobów, ale one nie są do lubienia, tylko do zrobienia




ad.1 progres o 2,5kg. Ostatni z dopingiem i lekką pomocą, ale i tak
ad.2 w porządku, lubię to ćwiczenie, chociaż trwa całe wieki z moim tempem
ad.3 ale się ręce trzęsły
ad.4 ok
ad.5 spoko, ciężko
ad.6 tu już od początku czułam zakwasy. W takich ćwiczeniach ciężko progresować, bo boję się 'machania' i robię aż za wolno
ad.7 lekki skos ujemny
ad.8 lepiej niż ostatnio, zatrzymywałam się 'na szczycie' i czułam brzuch


+ aero rowerek 30 min, obc.7/12, przejechane 14,18km
poszłam najpierw do parku, ale po pół minuty biegu zaczęła mnie boleć noga na zewnątrz przy kolanie, tak przy 4rech podejściach więc wróciłam ze skuloną głową na siłownię Spociłam się jak mysz, ale przycisnęłam nawet bo mięśnie tak czy inaczej bolały - to był niezły argument.



Miska:
+mięta, drink

zrobiłam pasztet i suszę jerki Pomysł Rudej ze strączkami to był strzał w 10-tkę przy tym rozkładzie.




Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-06-26 17:20:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie się, bardzo proszę o pomoc :)

Następny temat

Karniak /Dziennik

WHEY premium