SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Esther/rzeźba str.8-str33/ str57 podsumowanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale rozladasz to sobie na wiecej posilkow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Tak, zazwyczaj na 6 po 25g B. A naprawdę mamy się tak rygorystycznie trzymać tych odstępów między posiłkami? Bo zdarzają się obsuwy do pół godziny albo zapomnę czegoś dojeść
I nie wiem na ile to istotne żeby było na cyk i czy mam się ustawić.

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-06-26 19:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
27.06
DNT


28.06
Trening:




ad.1 ok, b.ciężko
ad.2 przesadą byłoby nazwanie tego w ogóle ciężarem, wywalczyłam po 1 powtórzeniu
ad.3 ciężko, ok
ad.4 wolno bardzo więc tyłek i lędźwiowy niestety też dostał w kość
ad.5 ok, ale tutaj ciężko o progres bo po 4-5 powtórzeniu nie dociągam do klaty
ad.6 tego ćwiczenia nie ogarniam jak trzymam nachwytem to nie trafiam do mostka nijak, musiałabym się chyba położyć
ad.7,8 ok, weszło, jak czułam że już kręcę to kończyłam




Aero:
rowerek 29:30, obciążenie 8/12 (+1), 14,05km spłynęłam z niego, życie uszło i w ogóle. 100 m mniej niż ostatnio, ale większe obciążenie i musiałam siodełko wyregulować przez chwilę - więc wywalczyłam jakiś tam progres

Sesja skończona, idę balować

Miska: +omega-3 (wliczona, jakby co z masła wieczorem odejmuję), zielona, melisa






Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-06-28 20:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dolny drazek nie gorny
cekam na pomiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
no dolny dolny ale i tak jest na wysokości mojego brzucha, ew. pod biust dociągam a o ile pamiętam z biologii to nie mostek

pomiary w sobotę, a może i foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A ja sobie nie przypominam, abym sprzedawała komuś prawa autorskie na mój koktajl oczysczający 50 zł !!!
Powiem Ci, popaczałam na zdjęcia na początku i myślę sobie co ty masz za gatki, takie dziwne jakieś - trochę czasu mi zajęło żeby zobaczyć że to domalowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
A takie fikuśne

Ach taak, namawia, bierzcie i nagle wyskakuj z forsy, jak te częstochowskie baby z różańcami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Za dodatkowe 5 dych to ci jeszcze ten napój naenergetyzuje przez internet Jak znany z polsatu zbyszek nowak z podkowy leśnej vel. ręce które leczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Za 5 dyszek to mogę dostać podkładki magnetyzujące pod herbatę. Na pewno lepiej działają niż jakieś tam kalewale

Pytanie:
Futrzaczka ma zalecone robienie wytrzymałościówek jeśli da radę. Czy mnie się też to tyczy? Tzn nie żeby mi się do nich śpieszyło, ale fajnie mieć kolejny powód do biadolenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie się, bardzo proszę o pomoc :)

Następny temat

Karniak /Dziennik

WHEY premium