SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy a6w! Mit czy prawda?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ej no bez przesady, sześciopaka w półtora miesiąca nie da się zbudować, a właśnie na to liczą ludzie rozpoczynający ten program. Progresu wielkiego nie ma, ale coś się zaczyna dziać i to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Zgadzam się z przedmówcą. Najważniejszym w mojej opinii efektem tej metody jest sprawdzenie własnej silnej woli (bo jednak lekko nie jest). Jeśli ten test zdamy pozytywnie to dalszy rozwój stoi przed nami otworem i może być już tylko lepiej

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681


Dzień 31!:) Sory za jakośc fotki ale robione na szybko bo już padnięty jestem.

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
trzymka

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1823
jak na 31 dni to słabe efekty :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2210
Czy ja wiem.. Nie jest chyba tak najgorzej i nie wiem jak z dietą.. Ale chyba niestety sobie odpuścił..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Witam, sorry Panowie ale niestety nie podołałem... Cwiczenia są dosyc ciężkie, zajmują coraz więcej czasu a ja mam do zaliczenia 2 sesje (Prawo, i AM) także niestety odpuściłem.. No cóż, mam nadzieje że chodziaż to co udało mi sie "zaliczyc" z planu a6w bedzie w czymś pomocne i bedzie można wyciągnąc jakieś wnioski.:)

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Gratulacje i sog za wytrwałość!

Są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze, jak dla mnie stawiając na pierwszym miejscu sesje dokonałeś dobrego wyboru

No i co nieco udowodniłeś

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Szkoda kolego, że nie udało Ci się dobrnąć do końca, jednak jak napisał kolega wyżej - dobrze wybrałeś Pozostaje tylko pogratulować wytrwałości, gdyż już niewiele pozostało Ci do ukończenia całego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 711
tehace pokaz swoja forme czy tylko bake jarasz i to uwazasz za sport? Ty zapewne w 31 dni zrobilbys idealny 6-pak, hahahah, co za czlowiek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks.

Następny temat

Brzuch , klata i bicek

WHEY premium