SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy a6w! Mit czy prawda?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Fajnie że ktoś testuje. Osobiście jakieś 3 lata temu wykonałem połowę. Oczywiście efekty były. Jednak były one u mnie przede wszystkim spowodowane tym, że były to moje pierwsze zabawy z ćwiczeniami. Rozumiem że niektórzy widzą jakieś efekty, ja coś tam też widzę ale jakby nie patrzeć, to można by osiągnąć lepsze rezultaty w tym samym czasie stosując "Odpowiedni" trening. Należy też zwrócić uwagę na fakt że prowadzący dziennik nie trzyma żadnej diety.
@kamantixxx Szacunek za "służbę społeczną"

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1338
Fajnie, że ktoś regularnie wysyła foty.
Ja jednak nie preferuje tego treningu, z racji dolnych partii, które są najmniej ćwiczone. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681


Dzień 26!:D

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
jestem

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681


Dzień 27!:D

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Niby widać jakąś poprawę :>

Dotrwaja do końca.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
dalej dalej brzuchu gadżeta

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Tylko, że a6w to trening na uwidocznienie mięśni brzucha. Więc gdy skończy to a6w to za miesiąc znowu będzie miał ten sam brzuch co przed rozpoczęciem a6w. Gdyby robił tak, że a6w -> abs 2 -> a6w -> abs 2 -> a6w -> abs i tak dalej to wtedy mu to coś da ale tak samo a6w to g**** :)

Zmieniony przez - Actimelek w dniu 2011-05-22 11:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Sorry że wczoraj nie wrzuciłem fotek ale zwyczajnie wróciłem masakrycznie późno do domu bo zaszalałem z kumplami i nie zrobiłem treningu. Potraktuje to jak dzień przerwy i bede jechał z planem dalej tak jak jest w rozpisce. Pzdr!:)

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
o nie!!! z nami koniec

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks.

Następny temat

Brzuch , klata i bicek

WHEY premium