SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy a6w! Mit czy prawda?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Ja dalej nic nie widzę. A6W to g**** ! Trzeba normalnie trenować a nie jakimiś aerobammi co g**** dają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Dajmy chłopakowi czas. Ćwiczy raptem tydzień, został jeszcze miesiąc. Wtedy będzie można powiedzieć coś więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Nie no, jade do samego końca!:) zaobaczymy co bedzie za miesiąc:)

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Pewne zmiany już są, kontynuuj i nie przejmuj się krytykami!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1823
po 1. To dajcie chłopakowi spróbować przynajmniej obali mity które są zwiazane na temat A6W.

po 2. Ja też osobiście uważam ża A6W jest planem zupełnie do niczego bo nie daje żadnych efektów masowych.

po 3. Po co 6-ściopak jak można wyćwiczyć 8-śmiopak, Przecież jest 8 mieśni prostych brzucha a nie 6. co prawda te najniższe jest bardzo trudno wyrobić aby nasz brzuch przypominał wyglądem 8-śmiopak ale trzeba próbować.

po 4. Samym treningiem niczego nie zdziałamy. Jeżeli nie masz odpowiedniej diety to twoje mieśnie też sie nie bedą budowały tak jak byś chciał , natomiast bez diety też można zyskać efekty lecz czas efektów sie wydłuża(czasem nawet wieczność).
Regeneracja - ten kto wymyślił ten mądry plan A6W zapomniał o wstawieniu gdzieś punktu o regeneracji."Przeciążać swoje mieśnie brzucha 7 dni w tygodniu??Poye*ało ??" :D

Każdy trening jest pożyteczny , jak masz kolego motywacje to czemu nie :D Trenuj a okaże sie czy trenowałęś na darmo.


P.S. Co do tych 42 dni to raczej nie spodziewaj sie niewiadomo jakich efektów ponieważ to jest za krótki okres czasu aby zbudować sobie niezłe mieśnie brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Do wszystkich niewidzących zmian : Kupcie sobie okulary
Wyraźnie widać, że powoli zmienia się zarys brzucha w miejscu gdzie są mięśnie. Nie wiem jak można tego nie dostrzec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681


Dzień 9!:D

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
hej, dobry pomysł z takim testem, a6w zawsze kontrowersje wzbudzała, jeśli uda Ci się coś na niej osiągnąć i to jeszcze bez diety to kilka osób się zdziwi (w tym ja)

Pytanie, czy te zdjęcia robisz z wciągniętym brzuchem na maksa i napiętymi mięśniami? i czy robisz je na czczo, z rana, czy po treningu? sam mam podobny wzrost i wagę ale niestety brzuchol to u mnie ma niezłą powłokę chyba że właśnie wciągnę i napnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 154
Powodzenia w treningu.
Mam nadzieje ze uda Ci sie dotrwac do konca
Bardzo jestem ciekawy czy trening przyniesie oczekiwany efekt. Obserwuje ten temat poniewaz chce sie przekonac. Jesli u Ciebie beda widoczne efekty treningu to i moze sie skusze.

Tak wiec trenuj ,bo napewno duzo osob jest ktorych ciekawi ten temat.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 681
Fulgore2 > Co do Twoich pytań to sprawa wygląda następująco.. Posiłek jem conajmniej godzinke przed treningiem (bo nie mam ochoty zeskrobywac go później z podłogi), a fotki robie z luźnym brzuchem (tzn w pozycji stojącej więc troszke jest napięty) jakieś 45- 60 min po wykonaniu cwiczeń. Cwicze czodziennie mniej więcej o tej samej porze dnia (no chyba ze z jakichś powodów pore musze zmienic) a zdjęcia staram sie wykonywac w tym samym miejscu z takim samym naświetleniem żeby jak najbardziej oddawały realny progres!:)

Więcej potu na treningu, mniej krwi w boju.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks.

Następny temat

Brzuch , klata i bicek

WHEY premium