SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Affro

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
no no już całkiem nieźle z dietą, tylko z matematyki chyba pała :) Ktoś tu do sześciu liczyć nie umie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Hehe ,dwa razy mi się trójka powtórzyła. Dzięki Darek ,zaglądaj częściej. A Ty już wbiłeś na komercyjną siłownie?

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Nie jeszcze nie ale poważnie się nad tym zastanawiam
Z tym, że ze mnie człek aspołeczny jest i mnie to wkurzać będzie jak mi się tam sporo ludzi będzie kręcić, a już jak wyskoczę z HST to będą patrzeć na mnie jak na wariata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie dramatyzuj darekk
Affro - powodzenia, tylko za miche się weź.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Rozmawiałem kiedyś z instruktorką w tym klubie... hmm... miała zupełnie inne podejście do treningów niż my tutaj na forum. No ale nie zawsze odmienne podejście znaczy się złe. Przypuszczam, spekuluję, że oni tam nie wiedzą co to jest HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Grunt to wiedzieć że są inne metody treningowe niż split i potrafić je dopasować do pacjenta
Niestety w Polsce mamy dosyć kiepską kadrę instruktorską. Kiepską w tym sensie, że stoi w miejscu z informacjami. Często są po AWFie, gdzie o kulturystyce nie uczy się nic. Natoamist jak po kursie 10 lat temu, to też lipa. Nawet obecne kursy nie prezentują wybitnie wysokiego poziomu.
Wiem bo kończyłem.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Dzień #3# Treningowy

1. Napinanie mięśni brzucha leżąc 2> 15. Leciutko :)
2.Przysiady 2> 15 - j.w
3.Napinanie mięśni pleców leżąc przodem 2> 15 .

4. Podciąganie się na drążku(nachwyt) 1 seria 8+2. 2 seria 5+3+2negatywne

5.Pompki klasyczne z nogami na podwyższeniu 1 seria 12+3, 2 seria 10+5
6."Pajacyki" 2> 15
7.Pompki rzymskie 2> 15
8."Młotki" wykonywałem hantlem o wadze 6 kg 2 serie po 12 powtórzeń.

Dziś za późno wstałem przez co musiałem trochę się spieszyć. Muszę to w najbliższym czasie zmienić czyt. jutro wstać wcześniej.

Dieta
1.Jajecznica (4jajka + cebulka)
2.Ryż (zapomniałem wypić WPC, gościa miałem)
3.Kotleciki z piersi kurczaka + ziemniaki+ mix warzyw
4.W planie gainer.
4.W planie twaróg.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Śniadanie bez węgli
drugie śniadanie bez białka
obiad normalny
reszta w planach

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Mawashi poprawka mała coś dziś jestem zabiegany i zapomniałem napisać ,że na śniadanie były jeszcze płatki owsiane. Zapomniałem tylko dziś o tym wpc.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Dzień #4# Nietreningowy z wyjątkiem treningu SW

Dietka z dziś

1. Owsianka + 2 jajka na twardo
2. Ryż z jabłkami + wpc
3. Naleśniki ; P (masa musi być )
4. Gainer (przed treningiem)
5. 3/4 woreczku ryżu + jogurt dla smaku + mała mandarynka ; )
6. W planach twaróg.

Cierpliwość to piękna sprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebny plan

Następny temat

trening a wady postawy

WHEY premium