SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Affro

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Zaległa wpiska z 30.04.09

Wczoraj nie dałem rady napisać co robiłem ponieważ cały dzień byłem poza domem co się równa = dieta tragedia przynajmniej w moim przypadku. Tylko dwa normalne były 2 pierwsze posiłki a później to już głodówka i wyżerka wieczorem. Później wrzucę wpiskę z treningu.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
wieczorne jedzenie== massa;] Przykoksujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Wieczorne jedzenie = spasienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918


Dzień 18 Treningowy

1. Napinanie mięśni brzucha leżąc 3> 15.
2.Przysiady 3> 15
3.Napinanie mięśni pleców leżąc przodem 3> 15 .
4. Podciąganie się na drążku(nachwyt) 1 seria 10 2 seria 6+3+1n 3 seria 5+3+2n
5.Pompki klasyczne z nogami na podwyższeniu 1 seria 15, 2 seria 15 3 seria 15 powtórzeń - jakaś mała pompa na klacie się pojawiła :P
6."Pajacyki" 3> 15 (ciężko było zwłaszcza w ostatniej serii)
7.Pompki rzymskie 3> 15
8."Młotki" wykonywałem hantlem o wadze 6 kg 4 serie po 10 powtórzeń. Oj Biceps biceps - rączki to ja mam jak bocian pięty.

Dietka:
1.Owsianka 2 jajka . 2. Ryż + wpc . 3. Gainer 4. Zapiekanka (ryż ,pieczarki itp) 5. Twaróg


______________________________________


Eoghan ma rację jedzenie na noc to spasienie się i takim spaślakiem powoli się staje. Zauważyłem, że mi brzuch zalewa (praktycznie go nie ćwiczę oprócz tylko kilku serii na początku). Nie wie sam co robić centymetry w pasie rosną w oczach - ZALEWAM SIĘ ! Widać mi już tylko dwie kostki na brzuchu. Nie wiem może w jakiś dzień dorzucić bieganie na czczo? Tylko nie wiem ile minut ; > ? 10 czy 30 ?

Szkoda, że nie mam aktualnej fotki brzucha to byście zobaczyli jak fatalnie to wygląda. Dla porównania wrzucam zdjęcie jak wyglądał mój brzuch przed tym jak zacząłem go ćwiczyć a jak wyglądał po (zrobiłem szóstkę Weidera - choć nie uważam żeby ten trening był rewelacyjny). UWAGA ważyłem wtedy 8 kg mniej !

Mówiłem to ja popijając gainera =P

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Dobry gen do brzucha, jak przymasujesz i zredukujesz bedzie miodzio:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Dzień 19 Nietreningowy

Dietka z dziś :

1.Jajecznica (4jajka + grzanki) + owsianka
2.Pierś z kurczaka + ryż
3.Ryż
4.Gainer
5.Twaróg

Obijam się :).

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
siema
obetnij troxhe wegla,gainera ogranicz potreningowo i bedzie good,przestan tylko nie biegaj na czczo

tylko ze takie posilki jak sam ryz czy gainer to nie posilki!!gdzie tluscze,oliwa,pestki,orzechy??gdzie bialko?gdzie warzywka

a teraz ile wazysz?ile jesz kcal na oko BTW?

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-05-03 16:54:50

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-05-03 16:55:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
mnie tez w brzuchu zalewa, tzn takie oponki mi sie porobily :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro sie porobily to cos nie tak z dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Słuchajcie porad kolesia i będzie good. Więcej tłuszczy kosztem węgli, więcej warzyw i białka z jedzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebny plan

Następny temat

trening a wady postawy

WHEY premium