SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy à la Lafay

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Morcego93
idę pod nóż

Ło matko, nie brzmi najlepiej - zostaniesz filetem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Jako, że mój niedzielny trening odpadł z powodu egzaminu na następny stopień mojej SW to dzisiaj próbowałem nadrabiać zaległości. Niestety nie byłem w stanie zrobić nawet 6 powt. w pierwszej serii ćw. B. Dam sobie czas do środy na regenerację, a dzisiaj zrobię rozciąganie.




wazzup1988
Ło matko, nie brzmi najlepiej - zostaniesz filetem


Co do filetu to rzeczywiście, trochę mi już części wycieli, choćby łąkotke czy wyrostek No ale mówi się trudno, taka operacja to akurat nie tragedia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Rozsądnie

He, to ja na razie tyko o parę pieprzyków lżejszy jestem a to co Ci będą teraz robili ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-11-21 20:49:14

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Zeskrobią kawałek pękniętej rzepki i przytną troczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nie wiem co to te troczki, ale w sumie brzmi "korekcyjnie" i faktycznie bez dramatu

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Z tego co zrozumiałem z wyjaśnień lekarza, to to coś, co kontroluje tor ruchu rzepki w przysiadzie. Ale mogę się mylić, byłem u lekarza miesiąc temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Co by to nie było to życzę Ci udanego zabiegu i szybkiego powrotu do zdrowia

Edit:
O ile w końcu będziesz go miał, bo chyba jak ostatnio pisałeś to nie było to przesądzone ostatecznie

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-11-21 21:05:02

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Dzięki stary. W sumie to przydałoby się mieć zdrowe kolana - nogi się same nie zrobią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Spoko
A dopytam - tą łąkotkę to Ci usunęli całą czy część ? Jak to wpływa na trening i ogólnie na poruszanie się ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Usunęli mi część - róg dolny zdaje się. Na trening wpływa to tak, że nie czuję paraliżującego bólu, gdy zginam nogę w kolanie. Jestem całkowicie sprawny, jeśli chodzi o tą operowaną nogę. Tylko ta druga jeszcze nawala

Dodam jeszcze, że lekarze NFZ rozpieprzyli mi moją nogę, bardziej, niż była po urazie. Musiałem się wykosztować na lekarza prywatnego (swoją drogą byłego lekarza sportowego Lecha Poznań) więc jeśli pytasz o moje kolana, bo sam masz ze swoimi jakieś problemy, to mogę Ci dać na niego namiary
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

Moje plecy

WHEY premium