SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy à la Lafay

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
1. Podciąganie na drążku podchwytem na szerokości barków 8,7,6
2. Dipsy 3x15
3. Pompki z wąskim ustawieniem rąk 3x15
4. Wyciskanie sztangietki 3x10
5. Uginanie przedramion ze sztangietką 12,12,15 (jakoś tak poszło pod koniec)
6. Unoszenie zgiętych nóg wisząc na drążku 3x16
7. Nawijanie ciężarka na sznurek

Muszę przyznać, że przy ćwiczeniu 6 szybciej męczą mi się ręce, niż brzuch.

Mam też istotne pytanie na temat podciągania. Nagrałem się i zauważyłem, że nie prostuję całkowicie rąk. Tzn. nie mam tam 180 stopni, tylko około, powiedzmy, 160. Czy to jakoś mocno zmienia rezultaty i efekty treningu? Bo nie kryję, że taki sposób wydaje mi się dużo bardziej naturalny i jest chyba łatwiejszy z uwagi na ciągłe napięcie mięsni, prawda?

Dzisiaj dałem z siebie 200% i nie wiem, czy pozbieram się do poniedziałku na kolejny trening, czy odpuszczę go i następny wypadnie w środę.

A! i wracam jeszcze do poprzedniego pytanie, może ktoś jeszcze się wypowie, poza He Got Game'em Ciekaw jestem waszych opinii : co bardziej nadaje się pod sztuki walki : Mawashi, czy Lafay?

Zmieniony przez - Morcego93 w dniu 2012-01-21 19:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Dzisiaj zrobiłem dwa obwody z powodu zmęczenia, które mnie trzymało po sobotnim treningu.

Do wcześniejszych pytań dorzucam : czy lepiej zrobić to, co zrobiłem (lżejszy trening) czy całkowicie odpuścić i odpocząć dłużej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Odpocznij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Dzisiaj zaliczyłem 3 obwody.

Wyniki : dobre samopoczucie (mimo braku przedtreningowego posiłku) i lekkie nadwyrężenie barku. Jest ok .

1. Podciąganie na drążku podchwytem na szerokości barków 7,7,5
2. Dipsy 3x15
3. Pompki z wąskim ustawieniem rąk 10,15,25
4. Wyciskanie sztangietki 3x10
5. Uginanie przedramion ze sztangietką 12,12,15 (jakoś tak poszło pod koniec)
6. Unoszenie zgiętych nóg wisząc na drążku 3x16


Przedramion nie robiłem, bo mi się zepsuło urządzenie do tego Jak znajdę kawałek sznurka to naprawię.

Dorzuciłem do sztangietki w drugiej serii 3 kg - miałem wtedy 15. ale neistety nie zdołałem powtórzyć tego w 3 serii i wtedy powróciłem do dawnych 12.

Zmieniony przez - Morcego93 w dniu 2012-01-25 15:50:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
dobrze że samopoczucie dopisuje, jak się jest zadowolony z treningu to odrazu lepsze efekty hehe :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
No fakt, psychika też mocno działa w sporcie. Podoba mi się to, że te treningi nie zajmują dużo czasu, w przeciwieństwie do Lafaya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Nom jedyna wada Lafaya ale nie narzekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Czas jeszcze bym zniosl, ale tyle cwiczen to nie. Dlatego trzymam sie gimnastyki ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Fakajcie się wszyscy Lafay Rlz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Się lepiej weź za 100pompek.pl Nie no, mi po prostu musiałem coś zmienic z uwagi na SW. Mam nadzieję, że Tobie wyjdzie kombinacja koszykówka+Lafay.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

Moje plecy

WHEY premium