SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy à la Lafay

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
oby

Wrócisz jeszcze kiedykolwiek do Lafya?

Zmieniony przez - He Got Game w dniu 2012-01-10 17:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Marbo jest polecana marka, wiec powinno byc wszystko dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Jak mi ten plan zbrzydnie to raczej wezmę się za jego modyfikację. Mimo, że Lafay dużo mi dał i polecam go serdecznie, to przy moim trybie życia nie potrafiłem sobie poradzić z dwoma treningami Lafaya + trzema treningami sztuk walk w tygodniu. Po prostu byłem zbyt przemęczony, a że moim priorytetem jest capoeira, to odpuściłem. Może jakieś BCAA troche by pomogło, ale aktualnie funduszy na to średnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
E no to pewnie jak masz pasję w życiu to trza na niej się skupić... jest wiele innych treningów :) Lafay wyczerpujący jest to z pewnością, np te 25 sekundowe przerwy brrr Dobrze wybrałeś powodzenia ! a ja czekam na paczuszkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Dzisiaj trening kompletnie do kitu. Cały dzień byłem dosyć przemęczony, ale zrobiłem trening, bo wiedziałem, że w sobotę jeden mi wypadnie. We wtorek był basen (jako rehabilitacja kolana, nie jako wyczynowy sport).

Zrobiłem dwa obwody - o jeden mniej niż poprzednio, bo nie byłem w stanie wstać z krzesła na trzeci. Może też pora nie jest zbyt odpowiednia na taką aktywność.

W poniedziałek kolejny trening.

Do zobaczenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
No staraj się ćwiczyć wcześniej, skoro czujesz się tak jak czujesz nie łam dopy Powodzonka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Dzisiejszy trening wyszedł super! Jednak wyrzuciłem pompki z nogami wyżej - za wcześnie na nie chyba, sprawiają, że trudniej idą mi kolejne obwody. O tyle trudniej, że chyba nie warto poświęcac reszty cwiczeń na rzecz tego jednego.

Siła! ;)

Zmieniony przez - Morcego93 w dniu 2012-01-16 18:56:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Dzisiaj trening w miare udany - odbył się o 17, ale teraz dopiero dorwałem się na dłużej do kompa.

Mam pytanie, takie z czystej ciekawości : czy trening Mawashiego różni się od treningu Lafaya względem uprawiania sztuk walk? Czy któryś wykształca lepiej cechy przydatne podczas takich treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Z pewnością trening Lafaya, jest bardziej wyczerpujący i wszechstronniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Tyle, że np. po Mawashim jestem bardziej zmęczony kondycyjnie. To też ma chyba jakiś wpływ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

Moje plecy

WHEY premium