SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy à la Lafay

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
He, niech żyje NFZ, oby jak najkrócej.

Na całe szczęście nie mam, czasem tylko lekko pobolewa, ale zwalam to na to, że "ten typ tak ma"

A nie masz jakiś treningowych przeciwwskazań z tytułu jej wycięcia ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Wskazania : obciążać, wysilać, uprawiać sport, nie ograniczać ruchu Lekarz stwierdził, że po to jestem młody, żeby uprawiać sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To chociaż tyle dobrego, niejeden pewnie by Cię na wózek chciał zapakować

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
No on akurat był od tego bardzo daleki. Powoływał się na jakieś badania, że chronione mocnymi mięśniami stawy lepiej się zachowują na starość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Brzmi jak najbardziej sensownie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
B : 6x6
A4: 6x6
A2: 6x6
C3: 6x6
G : 6x5
H : 6x10
K2: 3x15

Muszę powiedzieć, że coś mi nie pasuję. Odkąd wskoczyłem na poziom IV mam ciągłe problemy z podbijaniem rezultatów. Dzisiaj ledwo co dobiłem C3, B też poszło słabo strasznie. Ogólnie teraz każdy Lafay to zarzynanie na maksa. Może bym to i przebolał, ale sprawa komplikuje się na treningach SW, które są teraz cięższe, ponieważ jestem teraz w bardziej zaawansowanej grupie. Może wrócić na poprzedniego poziomu? Wyrobić się trochę bardziej i znowu zacząć piłować poziom IV? Czy może zostać i przemęczyć ten aktualny poziom?

Czekam na sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jak jest tak jak mówisz to zostawanie na siłę może być bez sensu, szybko Cię przetrenuje. A kiedy miałeś ostatnią przerwę od treningu ? I nie od rzeczy może być powrót poziom, albo i dwa poziomy niżej

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Ostatnią przerwę miałem teraz - w niedziele nie zrobiłem treningu (trenuję Lafaya 2x w tygodniu w środę i niedziele; we wtorek, piątek i sobotę treningi SW) ale dużo nie wypocząłem bo byłem w Szczecinie na warsztatach SW. Ogólnie niedawno była przerwa, jakieś niecałe 2 tygodnie temu - wtedy odpocząłem pełne 5 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Duzo tych treningów, nieźle daje w kość na pewno. Dużo snu, dobre żarcie, bcaa będzie nie od rzeczy, i cofnięcie się na II poziom takoż

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
No właśnie na bcaa myślałem ostatnio. Może by to i było rzeczywiście sensowne; sprawdzę jak cenowo wychodzi. I cofnę się na II poziom. Tylko jak tam treningi robić? znowu zaczynać od 6 serii po 5 powt.?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

Moje plecy

WHEY premium