SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzienniczek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
ha ha ha :) Dobre , cóż widzę że masz jakies problemy emocjonalne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901


Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Allachy 3x15 do tych wznosów bym dorzucił po jakimś czasie.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
I raczej góra 2x w tygodniu brzuch, a nie 7.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
THX :) cóż jadę na ferie po feriach będzie czas na brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
miałem dziś dać filmik z ABs2 ale coś nie pykło. Mam pytanie. Czy macie gdzieś jakiś filmik jak poprawnie wykonywać ten abs2 ? chodzi tylko o 2 pierwsze ćwiczenia. Czytam instrukcje , obrazki oglądam , próbuję ćwiczyć ale coś nie wychodzi. Chodzi najbardziej o te wypychanie nóg. Nie umiem znaleśc jakiegoś filmiku z instruktażem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14431
a dlaczego zrezygnowałeś z a6w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
PYTALEM NA WIELU FORACH ITP , i wszędzie pisali że a6w jest gorsze od ABS2 i za bardzo niszczy plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28941
Krauza, ciągle ciężko trenujesz, wstawiasz nagrania mimo hejtów. Powiedz nam, skąd bierzesz motywację do tego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, sw...

Następny temat

Mięśnie trzęsą się podczas wysiłku.

WHEY premium