SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzienniczek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
wiem że te 100 g ryżu tyle nie da ale już więcej tego będzie. Każdy komentarz przeczytałem i wiem co piszecie więc nie zawsze to było jak rady :). dziś brzuszek zrobiony ale filmiku nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ryż z czym chcesz np. z jajkami

a czemu nie z mięsem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
krauzavlog
Ja w 1 odcinku mówiłem że dieta ważna itp , ale chcę bez spróbować . TO ja testuję na sobie a wy sie czepiacie jakby nie wiem co. Rozumiem że później więcej ale jak zacząłem to mi nie potrzebna narazie. Rozumiem wasze komentarze itp. .


Spokojnie, kolego. Nikt się nie czepia. Dajemy tylko rady i robimy to grzecznie. Rozumiemy, że testujesz to na sobie, ale zrozum - nasza wrodzona potrzeba niesienia innym pomocy wygrywa ze zdrowym rozsądkiem.

krauzavlog
Co do twarogu to każdy mi mówi jedz twaróg itd itd. A ja lubię ryby i mięso i tego jem dużo . Mam pytanko . Jak chce do szkoły wsiąść ryż to z czym polecacie ? ( bo brakuje mi tych 100 - 200 węglowodanów). Tylko nie z mięsem .


Nie musisz jeść koniecznie twarogu. Jeśli masz możliwość jako ekwiwalent stosować mięso/ryby/jaja, to tylko lepiej dla Ciebie. Co do podbijania węgli, to ryż będzie dobry. Pamiętaj, że na 100g masz około 70-80g węgli. Niemniej nawet, jeśli dasz te 2 paczki (200g) to będzie to lepiej, niż gdybyś nie dał żadnej.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Crazy_Thug
ryż z czym chcesz np. z jajkami

a czemu nie z mięsem?


Zapewne w szkole dziwnie patrzą.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Chcesz wsiąść do szkoły? Może być sstartym japkiem i cynamonem, bedzięrz miał dietka na puł gwistka czyli dalej bęciesz testofał ćwiczenie bes diety, tak jak zakładałeź na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Próbujesz być śmieszny?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jaki jest sens jesć ryż z jabłkiem i cynamonem? nic tylko węgle a brakuje najważniejszego czyli białka

Barszczu zapewne tak jest ale w dupie z nimi, nie ma czego sie wstydzić. w lato może być problem z mięsem bo moze sie popsuć ale przy takich warunkach atmosferycznych nie ma najmniejszego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
Jajka jem rano i wieczorem więc w szkole to by było za dużo ;p . CO do białka jeszcze to coś innego chodzi mi o coś nie związanego z serem ;p BO da się zjeść ale tak na szybko am am ;p Barszczyna pisałeś że będe musiał jeść tego czego nie lubię ;p Co do efektu Ja nie chcę być wykokszony zależy ,mi by było fajnie widać mięśnie i by były w miarę większe niż teraz ;p Więc bicek max 37 38 cm . Ale klatka by sie przydała duża i najważniejsze mięśnie brzucha na tym mi naj naj zależy ale nie wiem co najlepsze ( tylkoe nie piszcie dieta to juz wiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Nie napisałem tego w kontekście, że koniecznie musisz. Napisałem tylko, że czasem w życiu zdarzają się takie sytuacje i że nie należy się wtedy poddawać.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wysoki88
Chcesz wsiąść do szkoły? Może być sstartym japkiem i cynamonem, bedzięrz miał dietka na puł gwistka czyli dalej bęciesz testofał ćwiczenie bes diety, tak jak zakładałeź na początku.


Barszczyna
Próbujesz być śmieszny?


Barszczu- tak wygląda 9/10 postów oglądane moimi oczami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, sw...

Następny temat

Mięśnie trzęsą się podczas wysiłku.

WHEY premium