SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzienniczek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja w swoim stylu zapytam- co Ty pyerdolisz? Dlaczego trzeba jeść twaróg? Jak nie jem to jestem jakoś w plecy czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Pewnie podał to tylko jako przykład, to już w sumie inna kwestia. Tak czy siak, Krauza, twaróg to tylko jedno z wielu źródeł białka, w dodatku nie najlepsze.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No jeśli dieta oznacza nie jedzenie pół kilograma ciasta dziennie, to rzeczywiście oznacza to wyrzeczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Zresztą twaróg z masłem orzechowym i słodzikiem smakuje prawie jak nadzienie z Milky Waya.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
twaróg jest czesto w dietach bo jest po prostu tanim źródłem białka + nie trzeba przyrządzać by zjesc. tak samo mozesc jesc mieso, serki wiejsie, ryby ale wszystko wiaze sie z wiekszymi kosztami, to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
Nie wiem co wy macie z ta dietą . jem co chcę i mam prawie zawsze minimum te 100 / 120 g białka tylko mało węglowodanów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ok rob jak chcesz, chłopaki chceli Ci pomóc, w tym ja, nie to nie, nic na siłe przecież nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Teraz te 100-120g białka jest dla Ciebie wystarczające, bo jesteś początkujący. Niebawem jednak to będzie ledwie 50% dziennego zapotrzebowania i nic na to nie poradzisz (chyba, że przestaniesz ćwiczyć).
Nikt Ci tu nie robi na złość, po prostu sam się przekonasz, że bez diety przyrosty (czy efekty, jak wolisz) ma się tylko przez pewien krótki czas.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
siłowo możesz caly czas iśc do przodu bez diety, masowo/sylwetkowo będzie gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
Ja w 1 odcinku mówiłem że dieta ważna itp , ale chcę bez spróbować . TO ja testuję na sobie a wy sie czepiacie jakby nie wiem co. Rozumiem że później więcej ale jak zacząłem to mi nie potrzebna narazie. Rozumiem wasze komentarze itp. . Co do twarogu to każdy mi mówi jedz twaróg itd itd. A ja lubię ryby i mięso i tego jem dużo . Mam pytanko . Jak chce do szkoły wsiąść ryż to z czym polecacie ? ( bo brakuje mi tych 100 - 200 węglowodanów). Tylko nie z mięsem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, sw...

Następny temat

Mięśnie trzęsą się podczas wysiłku.

WHEY premium