SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzienniczek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A autorze- co do pocenia się. Zamiast robić 6 powtórzeń rozpiętek, złap agresora i zrób na pełnej kvrvie. Założę się, że weszłoby 20-50 powtórzeń na tym ciężarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Obawiam sie Panowie, ze tu nie ma o co kruszyc kopi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Nóg bieganiem nie zrobisz. Zapomnij.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A trener Paweł mówił inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Ale trener Paweł kieruje swe rady dla doświadczonych kulturystów.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ano, takim początkującym wystarczą rady niedoszłych otrenerów z lewymi papierami po pseudokursach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Dokładnie. Rady pana Pawła należy zostawić na dalszy etap, gdy dopadnie nas już stagnacja.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901


Powodzenia, będę śledził.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
Kumpel mój ćwiczy bez diety robi same pompki + hantle i ma efekty. Co do diety dlaczego ? Ponieważ bym musiał pozbyć sie tego co lubię jeść , a bym musiał zjadać coś czego bym nigdy w życiu nie tknął np. twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Fajne efekty to bardzo subiektywne pojęcie. Dla Ciebie mogą być fajne, dla nas np. mogą być słabe.

A co do argumentów przeciw wprowadzeniu diety, to cóż - to Twoja sprawa. Nikt Cię zmuszać ani zachęcać nie będzie. Pamiętaj tylko, że osiąganie celów nie polega tylko i wyłącznie (a nawet przeważnie) na robieniu tego, co lubiłeś robić do tej pory. Robisz coś, bo zakładany cel tego wymaga. Stawiasz czoła rzeczywistości. Ale nie martw się, często kończy się to tak, że robisz coś nieprzyjemnego, po czym w końcu dochodzisz do wniosku, że to wcale nie jest takie złe. Sam kiedyś twarogu nie lubiłem, a teraz mój stosunek jest do niego taki, że potrafię 0,5kg jako jeden posiłek opędzlować.

ಠ_ಠ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, sw...

Następny temat

Mięśnie trzęsą się podczas wysiłku.

WHEY premium