SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzienniczek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Domyślam się. A 8/10 postów pewnie moje, skoro dałeś " "...

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
krauzavlog
Więc bicek max 37 38 cm . Ale klatka by sie przydała duża i najważniejsze mięśnie brzucha na tym mi naj naj zależy ale nie wiem co najlepsze ( tylkoe nie piszcie dieta to juz wiem)


Skoro mamy nie pisać o diecie, to ja napiszę tylko, że w takim układzie to nierealne.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jak chcesz mieć brzuch to hmm.... najpierw go zbuduj bo to normalny jak kazdy inny mięsień i ot tak sobie fajnego brzusia nie będziesz miał. Jak zapewne wiesz, trening powoduje mikrourazy w musclach > musche rosną podczas regeneracji > na regeneracje składa sie dieta > sklada się sen > jak te 3 czynniki są spełnione > pomogą tu też w minimalnym stopniu suple. w przeciwnym razie sory vinetu > chvj bombki strzelił, brzucha i "wielkiej" klaty nie będzie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Winnetou.* Suple zostaw na później, najpierw dieta. I tak do usranej śmierci, za przeproszeniem.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia. Będę czekał do momentu, w którym sam dojdziesz do wniosku że to bez sensu. Żeby nie było - nie będę miał z tego żadnej satysfakcji.

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2014-01-07 22:34:40

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
Hekade pisze mi bardzo fajnie precyzyjnie o co mi chodzi. Czyli Dieta tak czy owak jest wymagana do większych efektów. Ale z tego co rozumiem Lepiej mieć już jakoś wyrobione mięśnie zanim zaczne mieć ( dietę) .Dieta to najszybciej w marcu zobaczę te 2 miesiące bez :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Najlepiej byś diete mial już ale jak nie możesc jej mieć to chociaż staraj się jeść podwójnie a nawet potrójnie to co do tej pory jadasz + zmień trening :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Ale z czego chcesz miec fajnie wyrobione miesnie jak ty budulca nie masz. Na temat treningu sie nie wypowiem bo widzialem tylko jeden filmik ale jak kazdy tak wygląda to tez nie wróżę rewelacji w drodze do celu. Prosilem zebys rozpisal caly trening ale tez sie nie doczekalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
Na przemian :
PLecy
- Podciąganie ( 4 5 serio po różnie gdyż zwiększam ilość z strony 50 podciągnieć)
- I te 2 ćwiczenia na atlasie co miałem w filikach
W tych ćwiczeniach ćwiczę też ramiona i nie wiem czy nie dodać handli na bicek i triceps

Klata :
- pompki ( serie z strony 100pompek.pl )
- 2 ćwiczenia na atlasie w filmiku .

Bieganie ( za miesiąc ) od 3 km zwyż

DO tego co 2 dni robię brzuch ( brzuszki ).

Widzicie co mam do dyspozycji + 2 hantle na każdej 10 kg) Napiszcie jakieś ciekawe ćwiczenia itp.


Zmieniony przez - krauzavlog w dniu 2014-01-07 22:52:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
Mówicie że źle ćwiczę to polecajcie itp. Tylko nie pisz rób tak i tak tylko + jakis filmik jak to zrobić jak można. I nie mam ławeczki niestety i podparcia by hantalmi plecy robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
nie masz skad zalatwic sztangi/hantel/lawki poziomej/stojakow ? wtedy cale cialo bylbys w stanie dobrze przeorać i sprzet bedzie na lata.
BTW. z takiego treinngu nic nigdy nie będzie, imo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, sw...

Następny temat

Mięśnie trzęsą się podczas wysiłku.

WHEY premium