SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzienniczek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
jakbym miał możliwość to bym kupił już dawno .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
Kumpel ma ławeczkę ale narazie nie trenuje zrobił sobie przerwę .WIęc jakby znów zaczoł to bym z nim trenował u niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
mozesz zrobić i wyjdzie Cie to grosze Na forum są gotowe plany jak zrobić sprzet domowej roboty, jak chcesz to poszukam jutro i Ci tu powklejam pare fajnych linków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
NIe o to chodzi bo kaske mam ;p Ale po prostu nie mam gdzie tego dać . Filmiki robię w pralni ale ledwo tam jest miejsce. Chodzi tylko o brak miejsca .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
brak miejsca? sprzedaj atlas fp***u, IMO wg nie potrzebny albo gdzies schowaj i w jego meijsce zapodaj w/w sprzęt, lepiej na tym wyjdziesz, uwierz mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Tytuł dziennika powinien brzmieć: po zasranemu ale po mojemu. Ale i tak życzę sukcesów, chłopaki dają ci dobre rady, a ty i tak wiesz lepiej

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
bez diety da sie coś tam osiągnąć ale nie można fajnie wyglądać z takim treningiem ale o tym sam sie przekonasz za jakiś czas. w każdym razie powodzenia i co jakiś czas będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Kiedy wspólny trening z Bonusem BGC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ja czekam na Pania ze specjalizacji i Zordona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, sw...

Następny temat

Mięśnie trzęsą się podczas wysiłku.

WHEY premium