SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzienniczek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wiem widze ale coś robi i nie wiadomo czy dobrze czy źle. zasugerowałem tylko że może o to chodzi. podciągać też niby się podciąga, a w ściąganiu do karku ciągnie bardziej rękoma niż plecami. może sam sie wypowie co konkretnie chciał zrobić i przedstawi nam cały plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie wiadomo czy źle? Wiadomo.

Ani nie widzisz, ani nie wiesz. Przecież on łokcie prowadzi wąsko i ściąga je za tułów; mi, Barszczowi i Hekademu nie bez przyczyny przysunęło to na myśl to ćwiczenie, bo gość je ewidentnie naśladuje.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2014-01-03 09:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Pandarek
Barszczyna
Pandarek
Drugie ćwiczenie na atlasie- nie wiem co autor miał na myśli.


Na pierwszy rzut oka ruch przypomina to:



Barszczu, Hekade:
miałem dokładnie takie samo wrażenie. Ale tego ruchu się na wyciągu nie zrobi.



Wiem(y). Jednak jako że kolega jest początkujący i nie wiadomo skąd ma rozpiskę, to możliwe iż próbował ja wykonać. Łokcie prowadzi jak przy przenosach.

EDIT: odpisałem bez przeczytania reszty postów. Nieprzespana noc...

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2014-01-03 10:05:32

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
hehe wiadomo że źle ale nie wiadomo co dokładnie robi zle sie wyrazilem. dobra z mojej strony spam off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nie jest to hejt z mojej strony - nie wierze, ze to nie jest dla beki robione...

Autorze, tak z dobrego serca - poprzegladaj kilka dziennikow na forum (tylko nie moj! ) i zastanow sie odrobinke co by mozna zmienic

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2014-01-03 19:21:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
Nic sobie nie zartuje. w filmiku all powiedziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 374
na nogi sb zrob 4 seryjki "krzesełka" przed sniadaniem najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 216
ktoś tu pisał że coś robi o 2.00 w nocy o co chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Długa historia.

ಠ_ಠ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, sw...

Następny temat

Mięśnie trzęsą się podczas wysiłku.

WHEY premium