SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16/Moj dzienniczek

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 307


Witam witam. Na wstepie napisze, ze nie musicie mnie oceniac, bo nie po to zakladam dziennik :) Mysle, ze jest to bardzo przydatne, poniewaz mozecie pomoc mi w mojej pracy wyrazajac swoje zdanie. Odemnie napisze tyle ze mam 16 lat :P Ogolnie to suchar ze mnie, nie mam zamiaru brac zadnych koksow sterydow itp... Diete jako taka mam i staram sie jej trzymac no i oczywiscie silownia 3x w tygodniu planem ogolnorozwojowym. Najpierw podam swoje wymiary i dam kilka zdjec, ktore posiadam na chwile obecna :)

Wiek : 16
Staz : 1 month ;x
Waga :67kg
Wzrost : 175 cm
Obwod w pasie : 80cm
Obwod klatki : 91/97 (luzem i na spince :) )
Biceps : 34
Przedramie : 29
Udo: 55
Lydka : 42

;>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 307


:)

;>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Jak na dziennik to chyba nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 307
Wiem, ze to galeria zdjec ale mam zamiar raz w miesiacu dodac zdjecie i wiecej sie wypowiadal tutaj nie bede dlatego temat zalozylem tutaj :)

;>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
w innym dziale możesz zamieścic swój dziennik i tam tez możesz wklejać zdj przecież nikt Ci nie zabroni prawda??

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
Pracuj nad brzuchem :)

NIEMA PAKOWANIA BEZ DOPALACZY, ŁATWO I SZYBKO COKOLWIEK TO ZNACZY !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
usunąć to proszę albo przenieść, dzienniczek sobie zrób w notatniku... tragedia... jeden miesiąc rekordzista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 307
Sledz prawdziwy z ciebie sledz :) Widac, ze czytac nie umiesz... napisalem wyraznie, ze nie potrzebuje oceny tylko rady...

;>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Z radami to tym bardziej nie do tego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dakoart - razisz mnie swoim umysłem oślepiony już jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Dziennik to fajna sprawa, dobra rzecz która napewno pomoże Ci w rozwoju. Forum jednak ma swoje zasady których trzeba się trzymać. Przyjęło się że dział "galeria zdjęć" jest po to by wstawiać zdjęcia by się pochwalić sylwetką, poprosić o ocenę lub dowiedzieć się co poprawić jeśli ma się już długi staż w treningach.
Poproś moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu i tam Twój temat będzie spełniał dla Ciebie te zamierzenia które miałeś zakładając go tu
PS. Jak na miesiąc stażu to już jakiś tam zarys mięśni jest. Będzie dobrze :)

Zmieniony przez - Matat w dniu 2010-02-25 18:40:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bardzo prosze o pomoc ludzi którzy się na tym znają....problem!!!

Następny temat

do oceny

WHEY premium