SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening HST - dzienniczek treningowy...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witka!
Kilka słów o sobie: 19lat, 181cm wzrostu (mało) waga 72kg. Obecnie jestem na SD Z tydzień już.
Plan wygląda następująco:

1. Przysiad ze sztangą / martwy ciąg na prostych nogach x2
2. Wspięcia na palce stojąc x2
3. Wyciskanie sztangi na ławce prostej x2
4. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej x2
5. Wiosłowanie sztangą x2
6. Podciąganie na drążku x2
7. Szrugsy ze sztangą x2
8. Uginanie przedramion ze sztangą x2
9. Wyciskanie francuskie stojąc x2
10. Pompki na poręczach x1
11. Wyciskanie sztangi siedząc z klatki piersiowej x2
12. Unoszenie kolan do klatki (leżąc, w zwisie na drążku) x2
13. Śpięcia mięśni brzucha leżąc x2

Dodatkowo miały być ćwiczenia:
- uginanie przedramienia ze sztangielką w podporze o udo x1
- unoszenie hankli w opadzie tułowia x1

Jednakże na brak drugiej sztangielki - nie zostały zmierzone maksy. Dlatego wywaliłem je z planu ćwiczeń. Co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3149
hantli sie pisze
...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10083

$$$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Czemu bicka nie cwiczysz? Moze jakis z ekspertow sie wypowiedziec i napisac mi czy lepszym rozwiazaniem jest robiac np. 2 cwiczenia po 2 serie czy moze lepszym bodzcem beda 4 cwiczenia po 1 serii?

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewullo: dzięki za spostrzeżenie - ale zaśmiecasz mi post, tak samo jak kolega pod Tobą.
Maluczki: czemu bica nie ćwicze? widze, że nie czytałeś dokładnie planu
"8. Uginanie przedramion ze sztangą x2 " a to co uszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Ah faktycznie Specjalnie chyba jeszcze ze 2 razy sobie go przejzalem bo nie chcialo mi sie wierzyc ze nic na bicka nie robisz no i po prostu na oczy mi sie chyba rzucilo bo nie bylem w stanie zauwazyc A ja dalej czekam zeby jakis spec wypowiedzial sie na moje pytanie - lepiej wiecej cwiczen po 1 serii czy mnie cwiczen po 2 serie?! Pozdr.

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jutro cos napisze bo jeszcze nie przeczytałem. mam problemu z komputerem przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pepo - nie ma sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
@ maluczki
"lepiej wiecej cwiczen po 1 serii czy mnie cwiczen po 2 serie?!"

* trening klasyczny rozni sie od hst. w klasycznym lepiej robic mniej serii i kilka rodzajow cwiczen a w hst nie gra to takiej roli i lepiej /ekonomiczniej-nie trzeba czesto zmieniac obciazenia=mniej czasu straconego na to = intensywniejszy trening/ robic kilka serii tego samego cwiczenia byleby byly obciazane wszystkie partie.

@ wbd
3. Wyciskanie sztangi na ławce prostej x2
4. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej x2

* j/w odpisałem koledze : nie potrzebne sa dwa wyciskania jesli chcessz zrobic rozne cwiczenia na klatke to sugeruje zamiast 3.cwiczenia lub 4cwiczenia zrobic przenoszenie hantli, przeplataj serie na klatke z plecami jako ostantnie cwiczenie tych partii daj przenoszenie bo cwiczy m.piersiowe i rozciaga najszersze grzbietu

analogicznie przypominam ze efektywniej przeplatac serie na ramiona /biceps, triceps/ by zintensyfikować trening

gdzie sie podziało cwiczenie na tylni akton naramiennych? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PePo: pisałem, że zrobiłem maksy dla prawie całego planu, oprócz ćwiczeń ze sztangielkami (między innymi dla tylnego aktonu).
Co radzisz, zrobić maksy i od poniedziałku zacząć HST, czy nie robić maksów dla tych ćwiczeń:
- unoszenie ramion ze sztangielką w podporze o udo
- unoszenie ramion z hantelkami w opadzie tułowia
- przenoszenie sztangi łamanej leżąc na ławce prostej
Może je pominąć, a może zrobić teraz dla nich maksy i wdrążyć od poniedziałku w plan treningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3149
Zmieniony przez - dziewullo w dniu 2005-05-24 13:08:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST: Trening, dieta, suplementacja

Następny temat

trening alternatywny;)

WHEY premium