SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego zaczeliście ćwiczyć ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jestem ciekaw co was zmotywowalo do cwiczen?

Najbardziej ciekawia mnie te glebsze przemyslenia.
U mnie jest to "wyzszy powod" hehe Moze kiedys jak bede mial wene postaram sie to ujac w slowa.
Poki co wypowiedzcie sie wy

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
a tez dam dla jareczka SOG'a
tez zauwazylem ze dopiero po pewnym czasie wymiary ostro ruszaja w przod, nie liczac poczatkowych zmagan z ciezarami

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak na poważnie z dużym zaangażowaniem zaczałem ćwiczyć dlatego że chciałem odegrać się na koleżce. kiedyś chciał się ze mną lać o dziewczyne i zrezygnowałem. poza tym chciałem czuć się pewniej, wcześniej mieszkałem na na bardzo nieciekawym osiedlu. ale tak było kiedyś. teraz ćwicze wyłącznie dla wyglądu i ogólnego zadowolenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
dlaczego Hmmm wszyscy kumple cwiczyli gdzies mnie to nie interesowało ale moja wrodzona wada wgłebienie na klatce w okolicach mostka zmotywowała mnie do tego i do tego lekarz stwierdził ze to moze mi pomoc by nie byla ona az tak wyrazna gdyz w 100% napewno nie zniknie ale zawsze lepiej miec mniejsza dziure niz wieksza nio i od tego sie zaczeło petem okazało sie ze wcale nie jestem taki silny jak myslałem wiec mniejsi koledzy cisneli wiecej niz ja wiec postanowilem ze trzeba cos z tym zrobic i zacząłem ogolna rozwojowke potem maiłem przerwe spowodowana przemeczeniem i zbyt intensywnym treningiem ale po 2 miesiacach powrociłem i potem poszło juz jak z gorki i nadal robie to co robie staram sie trzymac odpowiednich technik cwiczeni i zaspakajac organizm w niezbedne minerały itd. i jakos idzie do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Sogi dla was panowie

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Siema:)Ja opowiem cos o sobie....majac 14 lat zaczalem machac hantelkami dla rozwoju miesni lecz wtedy myslalem ze to wystarczy(jaki czlowiek glopi)w wieku 15 lat zaczalem czytac o tym sporcie i zakupilem troszke sprzetu,teraz mam 16 lat cwicze od roku na dobrym sprzecie bo takowy w domu posiadam...a cwicze dla wygladu przede wszytkim i rowniez w duzej mierze dla tego ze po cwiczeniach sie pewniej czuje i zancznie lepiej a wspomagam sie suplementami i dieta

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
A ja nie pamietam dlaczego moze z powodu nadwagi moze z innego teraz chodze bo lubie, pocwicze, pogadam z kolegami itp... poprostu ide bo mi sie chce, lubie tam chodzic a przy okazji sa korzysci z tego

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Ja bylem strasznie chudy, zebra na klacie i takie tam i postanowilem to zmienic. Pozatym wstydzilem sie na plazy rozebrac i przed dziewczyna. Teraz juz sie nie wstydze chociaz paker to ja (na razie) nie jestem. Kiedys koledzy ktorzy sie ze mnie smieli teraz jak cos to mnie wolaja zeby im pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Dlaczego HMMM poprostu aby nie byc malym wkoncu zycie jest zbyt krotkie aby byc malym wiec trzeba cwiczyc to pierwsza rzecz a druga dla zabicia nudy ktora byla ale dzieki silce juz jest bardzo minimalna ,mowiac krotko dla przyjemnosci dla zdrowia dla checi poprawiania rekordow itp Poprostu silownia to super sprawa i tyle
P.S pisalem to na szybko jesli jest to maslo maslane to sorki

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Zapomnialem jeszce dodac ze bylem troche garbaty i tez chcialem to zmienic i zmienilem juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumpel na strychu zrobił sobie siłke. Na początku przez 2 lata machaliśmy my tylko klate i bicepsa . Mozecie to sobie wyobrazić? Dopiero 1,5 roku temu zaczołem ćwiczyć normalnie, z dużymi przerwami . Co mnie skłoniło? Po prostu nudziło mi się we wakacje. Teraz ciskam 100 i jestem z tego dumny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16632
Moja przygoda z silka zaczela sie bo chcialem zrzucic troche kilo teraz juz to poprostu mam we krwi jak nie pojde to mam zle samopoczucie

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zbudowac laweczke

Następny temat

jakie polecacie utwory?

WHEY premium