SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powody dla ktorych zaczeliscie cwiczyc na silowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3918
Witam!

Tak jak w temacie wpisujcie powody dla ktorych postanowiliscie cwiczyc na silowni : )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
Kocham sport, nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Na siłownie chodzili koledzy, ja też zacząłem z nimi trenować i tak pokochałem i ten sport ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
dlatego ze chce zostac mistrzem;) i w dupie mam czy ktos zdobywa mase czy rzeźbe
chce zostac niezniszczalny i nic mnie nie interesuje oprócz osiągniecia tego celu:)

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
-Przestało mi sie podobać bycie wyposzczoną ciotą!
-Chęc bycia największym dzikiem w mieście
-Ogólnie bez sportu długo bym nie pociągnął. Mam to w genach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Ja zacząłem z powodu, że w mojej okolicy nie było żadnego klubu (piłkarskiego) a lubię każdą dyscyplinę sportu, a coś robić trzeba no i ćwiczenie mi się spodobało i nie jestem zależny od nikogo robię wszystko na własna rękę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
A mnie zmowtytwowało to że kiedyś w 1 gimnazjum poszliśmy na WFie na siłke i każdy się chwalił ile wycisnie. I ja położyłem się na ławeczkę i przycisnął mnie sam gryf. I chyba po roku poszlismy znów na siłkę i wtedy wycisnąłem najwięcej z nich A teraz ćwicze po to by nie bać się byle leszcza i fajnie wyglądać

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
za dużo naoglądałem się Ramba i Rockiego w dzieciństwie nie wiem, zawsze mnie ciągnęło do tego sportu, już za dzieciaka (jakieś 9-10lat) wymarudziłem hantle 2 kilowe jeszcze wcześniej zestaw małego boksera ale to bardziej przez chyba przez Michalczewskiego i Gołotę (nie śmiać się, wtedy był zawodnik konkret)
Zawsze wolałem jakieś sporty siłowe, w piłę grałem, ale bez większego zapału, bardziej z nudów i tak pozostało na siłowni, z czasem doszły dodatkowe plusy tego sportu

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sasiad wiemy że to Najman zainspirował Cię swoją dominującą sylwetką i zaskakującą siłą na polu walki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
chcialem cos z soba zrobic, oraz mialem dolka, silownia pomogla mi z niego wyjsc i pomaga mi do tej pory uporac sie z problemami

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
reizen
Sasiad wiemy że to Najman zainspirował Cię swoją dominującą sylwetką i zaskakującą siłą na polu walki .

ja jestem realistą, wiem ze Najman jest niedościgniony i dlatego nie mierzę tak wysoko

a ze tak zapytam kim Ty się inspirujesz? Viswanathanem Anandem?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4089
Ja tam byłem chudym leszczem bez siły nawet się podciągnąć nie umiałem a jeszcze jedno chciałem zrobić plażowicza/sezonowca na dupy P:, poczytałem forum zakupiłem gainerka i poszedłem na siłownie wszystko trochę przytyłem ale przez zły plan i brak progresu zniechęciłem się do siłki teraz znów ćwiczę ale w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
dupy, dupcie i dupeczki

a tak poważnie to po tym do jakiego stanu się doprowadziłem muszę dojść do zayebistej sylwetki w której będę się świetnie czuł, oraz żeby kopara opadła tym co się ze mnie śmiali

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2012-02-07 21:46:23

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2012-02-07 21:46:35

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MC Problem???

Następny temat

Wypchanie worka

WHEY premium