SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego ci silni i wieksi smieja sie z mniejszych i slabrzych?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
ostatnio czesto mi sie yo zdarza ,mimo stazu 10 letniego przez chorobe zmizernialem i oslablenm, mimo to cwicze,a niektore typy na silowni sobie ze mnie zartujai smieja, ze cpam, ze pije, ze zle cwicze i ze jestem d****em bo tak dlugo cwicze a coraz mniejszy jestem, jak na to reagowac?do choroby sie nie przyznam .

nic nie jest tym czym sie wydaje...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
norma ze z chudych siesmieja zeby wiecej pakowali i nie byli norami
do nas ostatnio przyszedl koles co wazy 40 i odrazu dostal ksywe wielki artur hrhrr

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4666
zmień siłke xD po 10latach nie masz respektu na swojej siłce to nie jest dobrze

cały czas do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
po 10 latach to troche dziwne... ale juz po kilku latach powinienes wygladac dosc nieprzecietnie wiec wiesz... moze maja troche racji? nie wiemy jaka to choroba, ale 10 lat silowni nawet na sucho dalo by efekty widoczne golym okiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ginomen nigdy nie będzie miał respektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Na Twoim miejscu zmieniłbym siłownie... na drwiny innych raczej nic nie poradzisz, szczególnie jeżeli są silniejsi od Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pie***l frajerów :) po co masz zmieniać siłownię ? zmieniając ją pokażesz im tylko, że jesteś słaby ! bądź sobą, trwaj w tym co robisz i chrzań opinie innych ! pokaż, że potrafisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Gdy chodziłem na siłownię publiczną, zawsze izolowałem się od innych, to znaczy skupiałem się wyłącznie na sobie, innych traktowałem jak powietrze. Gdy miałem kontuzję barku, ćwiczyłem samym gryfem i wcale nie miałem zamiaru się przed kimś tłumaczyć, dlaczego tak mało wyciskam.

Wyobraź sobie. że jesteś sam i cała siłownia jest tylko dla Ciebie. Taka skromna i sprawdzona rada z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma to jak doradzać Ginomenowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Skąd wiecie, że to ginomen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13872
po poziomie pytania ? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka woda :)

Następny temat

Muzyka w tle..

WHEY premium