SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego zaczeliście ćwiczyć ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
To tak jak masz uczucie kogoś zabić, dali by ci broń do ręki, to byś nawet w niego nie wycelował. Tak to jest. Chcesz zrobić złego, ale nie możesz, a jak już możesz, to sie odechciewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damixxx masz SOGa za pomoc
W przyszłym roku pojade sobie tam dziare zrobić,albo nawet 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Moge powiedziec ze to w sumie przez jednego kolege.Zaczolem cwiczyc bo widzialem jak w szybkim czasie bylo widac u niego efekty i tez tak chcialem. To byl tylko jeden z pretekstow do cwiczen, kiedys myslalem o tym bardzo duzo, widzac goscia(widac ze z silowni ale bez przesady)z fajna laska pomyslalem sobie ze to moge byc ja(kilka przypadkow, nie tylko jednostki)

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
a ja prosto : BO mnie ktoś kiedyś bardzo bardzo wku ........ i sobie postanowiłem , że tego pożałuje no i mi sie udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
Jak ponad połowa opisujących swą historie w tym poście byłem chudy. Nawet mi to specjalnie nie przeszkadzało nikt sie ze mnie nie śmiał bo lepiej być chudym niż grubym :] Pewnego dnia pomyślałem sobie że mógłbym sobie troche poćwiczyć bo fajnie być silnym i ładnie wyglądać. Zacząłeem wtedy robić pompki codziennie wieczorem. Później poszedłem do gimnazjum i odkryłem u siebie nowy talent - na********nie sie, jak to zwykle bywa chciałem być lepszy w tej dziedzinnie więc sobie ćwiczyłem dalej, w domu.
Najpierw sie troche zmuszałem ale potem sie przyzwyczaiłem do coraz większego wysiłku. Potem pokochałem pakowanie poszedłem na siłownie i do tej pory nie lubie jej opuszczać :D. Teraz kiedy np. jade na wakacje i nie moge ćwiczyć to wydaje mi sie że sie kurcze i nie moge tak zaniedbywać treningu / lol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5156
W zeszłym roku dokładnie pod koniec lata wazylem 60 kilo przy wzroscie 189cm-pracowałem w pizzerni ktora mnie wyniszczyla totalnie,12 godzin dziennie bez czasu na jedzenie!Jak miałem czas to nie było ochoty tak mi sie zoładek skurczył ze prawie nie jadłem-za duzo stresów i takich tam.Ćwicze dlatego żeby w jakis sposób pomóc sobie wzmocnic kregosłup i miec wiecej energii w życiu codziennym,nie ukrywam ze bycie chudzielcem nie jest wypasione a co za tym idzie nie miałem pewnosci siebie a to bardzo wazna sprawa w zyciu.

"Każda porażka jest szansą,żeby spróbować jeszcze raz,tylko mądrzej".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34844
ja poltora roku temu wazylem 43 kg prz 165 cm wzrostu i chcialem to poprawic ... silownia zmienila calkowicie moje zycie teraz mam kupe znajomych nowych waze 65 kg prz 169 cm wzrostu ...

))))))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799
No bardzo ciekawie prawicie :) U mnie wyszło to samo z siebie. Zawsze chciałem być sprawny. Od kilku lat ćwiczę judo i już jako krasnal robiłem na treningach pompki, brzuszki i takie innne podstawowe ogólnorozwojowe. Potem przyszła zmiana sali i znalazła się siłownia gdzie zacząłem coś tam machać sztangą bez ładu i bez składu. Teraz mam 16 lat taką "niby siłkę" u kumpla i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Pozdrowienia dla wszystkich, którzy się nie poddają !

You can't stop us !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
U mnie podobnie jak u reszty, bylem strasznie chudy i wysoki-w pewnym momencie wazylem 60kg przy wzroscie 189 cm(teraz 85).Zaczelo sie od hantelkow 5kg ktore dostalem na dzien chlopaka od matki-mialem wtedy 17 lat i od robienia pompek.na poczatku ledwo robilem 7 a po pewnym czasie 50 nie stanowilo problemu.A najwiekszym przelomem byl wyjazd na oboz zimowy gdzie byl taki kolega ktory wazyl 115kg i mial 45 w lapie.po tym obozie dostalem na swoje 18 urodziny karnet na silke i sie zaczelo.Jak widza mnie ludzie z podstawowki to nie moga uwierzyc w moja mala "metamorfoze"teraz bez silowni nie wyborazam sobie zycia

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799
No panowie SOGI dla Was :)

You can't stop us !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zbudowac laweczke

Następny temat

jakie polecacie utwory?

WHEY premium